Blikken doos Sneeuwwitje en de 7 dwergen

Afgelopen op 14-01-2018 om 23:05

Winnend bod: € 25,60

Prachtige vintage blikken doos van Sneeuwwitje en de 7 dwergen, gemaakt in Antwerpen. Belgium Mortède – Made in Belgium. De doos getekend met ‘Par aut. Walt Disney – Mickey Mouse S.A. – Etabl. J. Schuybroek S.A. Hoboken – Anvers.

€ 25,60 door Soapy op 14-01-2018 om 21:33:50
€ 21,00 door jouskala op 14-01-2018 om 21:27:13
€ 17,61 door Soapy op 14-01-2018 om 21:26:48
€ 16,77 door jouskala op 14-01-2018 om 21:26:48
€ 15,96 door Soapy op 14-01-2018 om 21:26:28