Set van 3 beeldjes in porselein en kristal

Afgelopen op 15-01-2018 om 20:40

Winnend bod: € 75,71

De set bestaat uit:

1 clown in wit porselein met vergulde accenten. De roos op de borstzak en de knopen van zijn jas zijn uitgevoerd in kristal. Op de voetzool staat de stempel van Capodimente. Op het beeldje kleeft een sticker. Voor de tekst op de sticker: zie foto's. Dit beeldje werd gemaakt in een samenwerkingsverband tussen Limoges en Swarovski. De clown is 22 cm hoog.

1 harp in wit porselein met vergulde accenten en Swarovski kristallen. Op de bodem is de stempel van Capodimonte te zien. Op het beeldje kleeft een sticker. De harp is 29 cm hoog.

1 decoratiestuk in kristal, gebaseerd op een oester. Op dit item is geen signatuur of sticker terug te vinden.

Vertoont gebruikssporen

Deze artikelen staan uitgestald in een afgesloten etalage in onze kringwinkel van Zele. Bezichtigen buiten de etalage is enkel mogelijk na het maken van een afspraak op het nummer 052 44 53 93

€ 75,71 door European op 15-01-2018 om 20:39:49
€ 72,10 door BuzzyP op 15-01-2018 om 20:38:58
€ 65,80 door Christine.demeyer76@telenet.be op 15-01-2018 om 20:29:57
€ 56,71 door Saad.nasr1962 op 15-01-2018 om 19:24:19
€ 54,00 door BuzzyP op 15-01-2018 om 11:16:47