Tomado rekje, jaren '50

Einddatum:10-12-2017 om 20:20
10-12-2017 20:20

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 73,51

Metalen Tomado wandrek, jaren 50

Met 3 legplanken in geel, rood en ivoor - kleur.  Dragers als leggers zijn gemerkt

Vertoont gebruikssporen

afmeting plank: 47,7 lang en 11,4 cm diep

afmeting drager : 60,8 hoog en 13,4 cm diep

€ 73,51 door kringking op 22-11-2017 om 21:57:15
€ 70,00 door debrocja op 11-11-2017 om 10:14:10
€ 60,00 door petmar3452 op 11-11-2017 om 10:13:25
€ 60,00 door debrocja op 11-11-2017 om 10:13:25
€ 52,51 door petmar3452 op 10-11-2017 om 23:26:25