Prachtig service met blauw bloemen en ruitjes motief (Romance).

Afgelopen op 15-11-2017 om 19:30

Winnend bod: € 30,00

Afhaalpunt: Tienen.

Prachtig service met blauw bloemen en ruitjes motief.

Van de Engelse fabrikant English Ironstone Tableware Ltd Side Plate.

Productlijn Romance. Aan de onderzijde gemerkt.

Omvat het volgende:

1) 6 kommetjes (H: 5 cm, Dia: 16 cm)

2) 4 kleine borden (H: 2 cm, Dia: 20 cm)

3) 5 grote borden (H: 2 cm Dia: 25 cm)

In goede staat.

€ 30,00 door karlienb op 15-11-2017 om 19:28:09
€ 26,80 door clorri0 op 06-11-2017 om 20:19:42
€ 25,52 door Wymeersch op 06-11-2017 om 20:19:42
€ 23,34 door clorri0 op 06-11-2017 om 19:13:25
€ 22,23 door ARAMIKS op 06-11-2017 om 19:13:25