Beeldje Paul Sersté

Einddatum:28-11-2017 om 20:20
28-11-2017 20:20

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 5,53

Beeldje in aardewerk. Gesigneerd P. Sersté. Barst in hoed. Op houten voetstukje.

Vertoont gebruikssporen.

Hoogte 24cm

€ 5,53 door krisbeckers op 20-11-2017 om 17:12:17
€ 5,26 door European op 03-11-2017 om 11:06:07