Beeldje Paul Sersté

Afgelopen op 28-11-2017 om 20:20

Winnend bod: € 10,55

Beeldje in aardewerk. Gesigneerd P. Sersté. Barst in hoed. Op houten voetstukje.

Vertoont gebruikssporen.

Hoogte 24cm

€ 10,55 door Jammy op 28-11-2017 om 18:55:30
€ 6,45 door krisbeckers op 28-11-2017 om 16:22:52
€ 6,13 door Jorisvdv op 28-11-2017 om 15:59:44
€ 5,82 door witon op 28-11-2017 om 09:17:57
€ 5,53 door krisbeckers op 20-11-2017 om 17:12:17