Set van 2 beelden met de afbeelding van paardenhoofden (A Santini).

Afgelopen op 15-11-2017 om 18:10

Winnend bod: € 52,00

Afhaalpunt: Tienen.

Set van 2 witte beelden met de afbeelding van paardenhoofden, met een ivoorachtige look.

Bevestigd op een zwarte voetstuk.

Gesigneerd met A Santini. Vervaardigd in Italië.

 Te gebruiken als decoratie of boekensteun.

Voetstukken vertonen kleine beschadigingen.

€ 52,00 door Nike5 op 15-11-2017 om 18:09:46
€ 51,00 door European op 15-11-2017 om 18:09:47
€ 43,05 door Nike5 op 15-11-2017 om 18:09:33
€ 36,00 door Luckyisa op 15-11-2017 om 18:02:16
€ 33,00 door kringart op 14-11-2017 om 14:58:57