MF 868 China Tin toy Car Carrier transport TRUCK Friction

Einddatum:03-12-2017 om 22:50
03-12-2017 22:50

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 8,40

STF, China - Lengte 48 cm - Blikken Car Transporter with 4 Cars met frictiemotor, jaren 80. Vertoont gebruikssporen, beschadig, zie foto. Werkt.

Lengte 48 cm

€ 8,40 door vindhethier op 12-11-2017 om 20:37:41
€ 8,00 door Helserge op 12-11-2017 om 20:37:40
€ 5,25 door vindhethier op 12-11-2017 om 20:34:37
€ 5,00 door Helserge op 12-11-2017 om 20:34:36
€ 2,11 door vindhethier op 09-11-2017 om 10:59:11