MF 868 China Tin toy Car Carrier transport TRUCK Friction

Afgelopen op 03-12-2017 om 22:50

Winnend bod: € 19,17

STF, China - Lengte 48 cm - Blikken Car Transporter with 4 Cars met frictiemotor, jaren 80. Vertoont gebruikssporen, beschadig, zie foto. Werkt.

€ 19,17 door vindhethier op 03-12-2017 om 19:09:58
€ 18,26 door depecker op 03-12-2017 om 19:09:58
€ 17,38 door vindhethier op 03-12-2017 om 19:08:16
€ 16,55 door depecker op 03-12-2017 om 19:08:16
€ 15,75 door vindhethier op 03-12-2017 om 19:06:54