Vintage religieuze schoolplaat

Einddatum:26-11-2017 om 21:50
26-11-2017 21:50

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 15,00

Een prachtige vintage bijbelplaat van de serie Bellarminus bijbelplaten. De plaat is van linnen en bevestigd tussen houten stokken, hangend aan een touw. De plaat is gesigneerd Frans V Haarden. Aan de zijkanten is het linnen versleten. Vertoont gebruikssporen en verkleuringen

Lengte 85 cm
Hoogte 69 cm

€ 15,00 door Jasper86 op 22-11-2017 om 15:03:35
€ 14,83 door Bart vrints op 22-11-2017 om 15:03:34
€ 13,16 door Jasper86 op 22-11-2017 om 15:03:11
€ 12,53 door Bart vrints op 22-11-2017 om 15:03:11
€ 11,92 door Jasper86 op 22-11-2017 om 15:02:56