Vintage religieuze schoolplaat

Afgelopen op 26-11-2017 om 21:50

Winnend bod: € 20,38

Een prachtige vintage bijbelplaat van de serie Bellarminus bijbelplaten. De plaat is van linnen en bevestigd tussen houten stokken, hangend aan een touw. De plaat is gesigneerd Frans V Haarden. Aan de zijkanten is het linnen versleten. Vertoont gebruikssporen en verkleuringen

€ 20,38 door Jasper86 op 26-11-2017 om 21:48:58
€ 19,40 door Wymeersch op 26-11-2017 om 19:54:09
€ 16,56 door Jasper86 op 25-11-2017 om 11:42:14
€ 15,76 door Wymeersch op 25-11-2017 om 11:04:49
€ 15,00 door Jasper86 op 22-11-2017 om 15:03:35