Japanse prent, 19de eeuw

Afgelopen op 12-11-2017 om 20:00

Winnend bod: € 210,10

 Japanse kleurenprent, 19de eeuw

vertoont gebruikssporen

afmeting binnen; 25 B, 36 H

afmeting met kader : 25 B, 46 H

€ 210,10 door Karolien72 op 05-11-2017 om 09:32:37
€ 200,00 door DIMI1975 op 05-11-2017 om 09:31:21
€ 195,15 door Karolien72 op 05-11-2017 om 09:31:20
€ 185,84 door DIMI1975 op 05-11-2017 om 01:42:07
€ 150,51 door poeka op 02-11-2017 om 19:03:46