Japanse prent, 19de eeuw

Einddatum:12-11-2017 om 20:00
12-11-2017 20:00

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 52,50

 Japanse kleurenprent, 19de eeuw

vertoont gebruikssporen

afmeting binnen; 25 B, 36 H

afmeting met kader : 25 B, 46 H

€ 52,50 door poeka op 14-10-2017 om 22:28:04
€ 50,00 door schero op 14-10-2017 om 22:28:04
€ 36,75 door poeka op 14-10-2017 om 22:27:22
€ 35,00 door schero op 14-10-2017 om 22:27:21
€ 31,50 door poeka op 14-10-2017 om 22:25:43