Disneyland, trein op batterij, jaren '80-'90

Afgelopen op 29-10-2017 om 20:20

Winnend bod: € 47,26

Disneyland trein op batterij, 36 delig

Brengt 4 verschillende attracties in beweging

Vertoont gebruikssporen ,In orginele doos (beschadigd)

Er ontbreken 2 disneyfiguurtjes

€ 47,26 door DAVITAMON op 29-10-2017 om 20:19:14
€ 45,00 door germain op 29-10-2017 om 20:18:57
€ 44,71 door DAVITAMON op 29-10-2017 om 20:18:57
€ 42,57 door germain op 29-10-2017 om 20:18:37
€ 40,54 door DAVITAMON op 29-10-2017 om 20:18:37