Disneyland, trein op batterij, jaren '80-'90

Einddatum:29-10-2017 om 20:20
29-10-2017 20:20

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 28,96

Disneyland trein op batterij, 36 delig

Brengt 4 verschillende attracties in beweging

Vertoont gebruikssporen ,In orginele doos (beschadigd)

Er ontbreken 2 disneyfiguurtjes

€ 28,96 door germain op 18-10-2017 om 00:28:09
€ 27,58 door 1710stormaiden op 18-10-2017 om 00:28:09
€ 26,25 door germain op 14-10-2017 om 13:40:43
€ 21,63 door mathias.loir.m@gmail.com op 09-10-2017 om 22:59:17
€ 20,60 door 1710stormaiden op 09-10-2017 om 22:59:17