Vaas met bruin motief

Afgelopen op 17-10-2017 om 20:15

Winnend bod: € 5,00

Beige vaas met bruin gestileerde decoratie. Ook binnenkant vaas is bruin geglazuurd. Op 2 plaatsen fout in het glazuur en lichte leeftijdsgebonden craquelé. Onderaan is de vaas gemerkt met een omcirkelde 8 en genummerd 204. Geen merkteken gevonden.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: H26cm x D16cm.