Vintage tafellamp in chroom

Einddatum:04-09-2017 om 20:40
04-09-2017 20:40

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 13,19

De kap is verstelbaar in hoogte door middel van een wieltje aan de achterkant.

De kap is licht wentelbaar

Metalen voet, de onderkant is afgewerkt met groen vilt

Vertoont gebruikssporen

De stekker is niet origineel

Aan de binnenkant van de kap, daar waar de fitting zit ,is een klein stukje afgebroken (zie foto). De 'kom' die in de kap zit, zit los. Deze valt er uit wanneer je de lamp te fel beweegt.

Het gewicht is ongeveer 1,2 kg

Hoogte 42 cm

Dit artikel staat uitgestald in een afgesloten etalage in de kringwinkel te Zele. Bezichtigen buiten de etalage is mogelijk op aanvraag.

€ 13,19 door Bipsiewipsie op 20-08-2017 om 21:05:50
€ 12,56 door Orgesets op 20-08-2017 om 21:05:50
€ 8,09 door Bipsiewipsie op 18-08-2017 om 18:41:14
€ 7,70 door Zendingen op 18-08-2017 om 18:41:14
€ 6,24 door Bipsiewipsie op 10-08-2017 om 15:15:35