Driewieler

Einddatum:16-07-2017 om 20:10
16-07-2017 20:10

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 3,77

Kinderdriekwieler,

In goede staat

vertoont gebruikssporen

Breedte 59 cm
Hoogte 55 cm
Breedte 43.2 cm
Dit product kan enkel afgehaald worden.

€ 3,77 door Paashaas123 op 22-06-2017 om 12:35:29
€ 3,58 door navi op 21-06-2017 om 16:25:39
€ 3,40 door jojosmets op 15-06-2017 om 20:41:54
€ 2,88 door Johan130774 op 15-06-2017 om 20:41:46
€ 2,74 door jojosmets op 15-06-2017 om 20:41:45