WELL-LITE Retro Lampje

Einddatum:28-06-2017 om 19:30
28-06-2017 19:30

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 6,30

Afhaalpunt Tienen. Leuk retro lampje in de typische kleur van gebroken wit.

De verstelbare arm is uit metaal en het lampje zelf is uit kunststof.

Het lampje heeft een schuifschakelaar met een dimfunctie.

Het geheel klapt heel mooi dicht. ( zie foto)

Aan de onderkant gemerkt: WELL-LITE. High intensity lamp.

Meer info, zie foto.

Breedte 16 cm
Hoogte 30 cm
Breedte 8 cm
Gewicht 0.655 kg

Vertoont gebruikssporen. Is getest en werkt. Het bulbje krijg je er ook bij.

€ 6,30 door quiqliquid op 24-06-2017 om 20:22:42
€ 1,70 door Weske op 15-06-2017 om 00:05:13
€ 1,60 door Joachim1 op 13-06-2017 om 21:31:51