WELL-LITE Retro Lampje

Afgelopen op 28-06-2017 om 19:30

Winnend bod: € 7,35

Afhaalpunt Tienen. Leuk retro lampje in de typische kleur van gebroken wit.

De verstelbare arm is uit metaal en het lampje zelf is uit kunststof.

Het lampje heeft een schuifschakelaar met een dimfunctie.

Het geheel klapt heel mooi dicht. ( zie foto)

Aan de onderkant gemerkt: WELL-LITE. High intensity lamp.

Meer info, zie foto.

Vertoont gebruikssporen. Is getest en werkt. Het bulbje krijg je er ook bij.

€ 7,35 door Gene62 op 28-06-2017 om 19:29:57
€ 6,96 door quiqliquid op 26-06-2017 om 09:42:08
€ 6,63 door nazaat op 26-06-2017 om 09:42:07
€ 6,30 door quiqliquid op 24-06-2017 om 20:22:42
€ 1,70 door Weske op 15-06-2017 om 00:05:13