Chinees Bord, eind 18de eeuw

Einddatum:09-07-2017 om 20:00
09-07-2017 20:00

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 15,75

Chinees bord, late Qianlong periode,  einde 18de eeuw

Vertoont gebruikssporen : enkele kleine chips aan de rand

Diameter 22.1 cm

€ 15,75 door Freddam op 24-06-2017 om 21:32:38
€ 15,00 door quiqliquid op 24-06-2017 om 21:32:38
€ 10,08 door Freddam op 23-06-2017 om 22:18:03
€ 9,60 door Paultje op 23-06-2017 om 22:18:03
€ 9,04 door Freddam op 13-06-2017 om 21:46:24