Chinees Bord, eind 18de eeuw

Afgelopen op 09-07-2017 om 20:00

Winnend bod: € 36,75

Chinees bord, late Qianlong periode,  einde 18de eeuw

Vertoont gebruikssporen : enkele kleine chips aan de rand

€ 36,75 door Aaf op 09-07-2017 om 19:50:57
€ 34,44 door quiqliquid op 09-07-2017 om 18:29:07
€ 26,79 door Aaf op 09-07-2017 om 14:07:48
€ 25,50 door Freddam op 29-06-2017 om 14:47:46
€ 25,50 door Aaf op 29-06-2017 om 14:47:46