Set van 2 prachtig vergulde renaissance vazen (Empire England)

Afgelopen op 21-06-2017 om 18:00

Winnend bod: € 7,47

Afhaalpunt: Tienen.

Versier je interieur met deze set van 2 prachtige renaissance vazen, waarvan ééntje met deksel.

Voorzien van de afbeelding van vrouwen en gedecoreerd met een verguld bloemen motief. De vazen zijn bovendien voorzien van vergulde handvaten.

Vervaardigd in Engeland door Empire. Genummerd (648 en 249) en voorzien van een merkteken.

In goede staat.

Enkel afhaal.

€ 7,47 door diddelke op 21-06-2017 om 17:59:27
€ 6,87 door dietzsche op 12-06-2017 om 15:40:39
€ 5,58 door alza123 op 11-06-2017 om 18:17:34
€ 5,30 door Raulhac op 11-06-2017 om 18:17:24
€ 5,11 door alza123 op 11-06-2017 om 18:17:24