oude etsen

Afgelopen op 19-06-2017 om 19:45

Winnend bod: € 126,70

- Ets van Romain Malfiet (1910-2006) : "Brabo" uit 1959,gesigneerde oplage 117/150 . In kader met glas

- Ets van Emiel de Cooman ( 1922) : "Oogst in Vlaamse ardennen" uit 1953 . gesigneerde oplage 26/200. In kader met glas

- Ets " Beffroi de Bruges" uit 1924 . Oplage 9/40 , gesigneerd maar moeilijk leesbaar. In kader met glas

Ouderdomssporen

- afm: Brabo 49/53 cm

          Belfort 49/53 cm

          Cooman: 72/62 cm

€ 126,70 door karinad op 19-06-2017 om 19:42:51
€ 101,00 door artelias op 07-06-2017 om 22:07:28
€ 94,50 door godelieve op 07-06-2017 om 22:06:25
€ 90,00 door artelias op 07-06-2017 om 22:06:24
€ 84,00 door godelieve op 07-06-2017 om 22:05:40