etsen

Afgelopen op 19-06-2017 om 19:40

Winnend bod: € 52,50

Ets  naar werk van Egon Schiele van zijn vrouw Edith . Handteking moeilijk leesbaar.In kader met glas

Tekening ets , handtekening moeilijk leesbaar . In kader met glas : zou wel opnieuw moeten ingelijst worden

ouderdomssporen

afm: 33/25 cm

        53/43 cm

€ 52,50 door jackhall op 16-06-2017 om 18:27:55
€ 50,00 door MIXX op 16-06-2017 om 18:27:55
€ 36,63 door jackhall op 14-06-2017 om 13:57:18
€ 30,11 door dietzsche op 14-06-2017 om 13:56:27
€ 28,68 door jackhall op 14-06-2017 om 13:56:27