Lino's

Afgelopen op 19-06-2017 om 19:35

Winnend bod: € 16,24

4 houtsneden uit verschillende periodes

- Lino genaamd " zeeduivel" en gedateerd 1965 , signatuur moeilijk te lezen . In houten kader zonder glas

- lino van Marguerite Callet Carcano ( geboren in 1878) met portret van Charles Decoster . Druk 50 van 50 .

Was prent voor boek van Henri Liebrecht " la vie et le reve de Charle de Coster" uit 1927 . In kapotte houten kader met glas

- Lino van Nicky Embrechts ( 1945 ) " heer Halewijn" . In kader met glas

- lino van Duitser Fritz Rohrs (1896- 1959)  uit 1943 . In kader met glas

gebruikssporen

afm - 46/54 cm

       - 26/31 cm

       - 20/26 cm

       - 48/61 cm

€ 16,24 door karinad op 16-06-2017 om 18:36:03
€ 15,46 door dewind op 14-06-2017 om 19:13:46
€ 14,71 door Marienken op 09-06-2017 om 11:50:43
€ 14,00 door emeyer op 09-06-2017 om 11:50:31
€ 13,40 door Marienken op 09-06-2017 om 11:50:31