buste van dame

Afgelopen op 20-06-2017 om 20:40

Winnend bod: € 36,75

Buste van een dame vervaardigd uit een metaal legering. Mogelijks een kopie. Achteraan gestempeld en gesigneerd. L&S A. Giannelli 1968.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen:
H:50cm/B:30cm/D:20cm

€ 36,75 door bartold op 20-06-2017 om 20:37:27
€ 28,29 door Ibrahim op 20-06-2017 om 12:25:57
€ 26,93 door Melda123 op 13-06-2017 om 15:39:00
€ 23,73 door bartold op 01-06-2017 om 22:32:32
€ 22,60 door joost1964 op 01-06-2017 om 22:32:32