Unieke kans: Paar azuurblauwe zittende Fô-honden uit China

Afgelopen op 20-06-2017 om 21:20

Winnend bod: € 144,11

Je houdt ervan of niet … je kent ze wel, die Chinese honden.

De Fô-hond is in de Chinese mythologie een Hond van de Boeddha, het is een mythisch dier in de vorm van een leeuw met gekrulde manen en een pluimstaart. De ingang van Boeddhistische tempels is vaak versierd met twee Fô-honden, de ene met zijn poot rustend op een bol, het boeddhistisch juweel, de wijsheid. De andere spelend met zijn jong. Dus, net zoals deze 2 honden.

Deze 2 prachtige exemplaren zijn in zeer goede staat. Beide beelden hebben een nummer in de voet (zie detailfoto’s). Ze kunnen wel een goed sopje gebruiken om al het “eeuwenoud” stof te verwijderen.

Hoogte: +/- 21 cm

Grootte voet: +/- 6,5 x 5 cm

Materiaal: geglazuurd porselein?

In zeer goede staat

€ 144,11 door cuyt.jacques op 20-06-2017 om 21:19:54
€ 137,25 door Napoleon69 op 20-06-2017 om 21:19:54
€ 49,21 door cuyt.jacques op 20-06-2017 om 21:19:51
€ 46,87 door bartom op 20-06-2017 om 21:19:51
€ 44,63 door cuyt.jacques op 20-06-2017 om 21:19:41