Keramiek Plateelbakkerij Zuid-Holland

Afgelopen op 20-06-2017 om 20:30

Winnend bod: € 20,50

Prachtige schaal van de Plateelbakkerij Zuid-Holland

In 1898 richt de Goudse pottenbakker Adrianus Jonker samen met Egbert Estiié de Plateelbakkerij Zuid-Holland op. In 1903 wordt de samenwerking tussen Jonker en Estié ontbonden en wordt BJC Hoyng de nieuwe eigenaar en de naam wordt gewijzigd in NV Plateebakkerij Zuid-Holland, in de volksmond ‘Plazuid’ genoemd (zie foto van merktekens). Het bedrijf gaat zich vooral toeleggen op Jugendstil keramiek.

Materiaal: keramiek

In goede staat, craquelé

Afmeting van oor tot oor: 33cm

Doorsnede: 27,5 cm

Totale hoogte: +- 8,5 cm

€ 20,50 door luc devolder op 20-06-2017 om 16:58:05
€ 9,03 door aa94948 op 20-06-2017 om 16:56:06
€ 8,60 door luc devolder op 20-06-2017 om 16:56:06
€ 7,67 door aa94948 op 11-06-2017 om 21:21:07
€ 7,30 door poempie op 11-06-2017 om 21:21:07