DUIVEN ERE-DIPLOMA

Afgelopen op 20-06-2017 om 19:30

Winnend bod: € 16,80

Wil je iets origineel om je interieur aan te kleden? Deze kader van 63x49cm bevat een erediploma dat werd uitgereikt door de duivenmaatschappij “De eendracht” te Grotenberge. Het diploma werd toegekend door de voorzitter Gaston Broekaert aan de heer Hysselinckx Arthur die al over 21 prijzen beschikte. De afbeelding van de duif is een afdruk door de heer Frank De Smet & zoon in Antwerpen, waarbij er gebruik gemaakt werd van de offset methode. Dit is een methode gebaseerd op het feit dat water en vet elkaar afstoten. De ontwerper van de foto is H. Baré. Het jaartal waarin het diploma werd uitgereikt staat niet op de afbeelding.

Status: voorkant kader in goede staat, achterzijde kader is beschadigd (zie foto)

€ 16,80 door Hope op 20-06-2017 om 18:48:18
€ 15,49 door rood4123 op 18-06-2017 om 14:11:44
€ 13,65 door Tineke01 op 15-06-2017 om 19:15:46
€ 12,60 door RDEVUYST op 28-05-2017 om 07:33:07
€ 12,00 door zhujin1846 op 28-05-2017 om 07:33:07