1 - 10 van 35 veilingen

Vintage krantenbakje

Vintage krantenbakje met bijhorende asbak. Hoogte is 65 cm en de breedte van het bakje is 35 cm. In goede staat.
Huidig bod: € 5,70

Presse-papier James Carpenter

Huidig bod: € 45,68

Vintage Murano haan

Prachtige art glass haan made in Murano Italy, Genuine Venetian glass. Vertoont lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 21,00

Prachtig Boek: Vlaamse Miniaturen

Huidig bod: € 68,25

Sierschild met zwaarden

Huidig bod: € 25,10

Houtgravure

Huidig bod: € 1,00

Kristallen schaal met bronzen onderstel en bovenbouw

Huidig bod: € 26,25

Jonge Bacchus, door Jef LAMBEAUX

Huidig bod: € 177,51

Afrikaans masker

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Afrikaans masker gemaakt uit hout. Het masker is voorzien van verschillende graveringen in het hout.
Huidig bod: € 1,06

Prachtige grote Art Deco vaas

Huidig bod: € 47,26
1 - 10 van 35 veilingen