1 - 10 van 43 veilingen

Set van 4 nagelkandelaars BMF

Huidig bod: € 52,50

Aardewerk siersokkel

Huidig bod: € 21,00

Twee Afrikaanse beelden

Huidig bod: € 1,60

Katana - zwaard

Huidig bod: € 7,35

Houten munitiekoffer

Mooie houten munitiekoffer Vermoedelijk Canadees  In zeer goede staat
Huidig bod: € 50,00

19de eeuwse reis/hutkoffer

Dateert uit de 19de eeuw Afgewerkt met lederen handvaten Vertoont gebruikssporen : zie foto's. Slotjes sluiten niet meer perfect
Huidig bod: € 50,00

Koperen Italiaanse steunvoet

Huidig bod: € 3,79

Kleurrijke wandversiering met afbeeldingen Belgische bezienswaardigheden.

Huidig bod: € 1,00

Moderne metalen kaarshouder.

Afhaalpunt: Tienen. Breng sfeer in je huis of tuin met deze moderne metalen ronde kaarshouder.
Huidig bod: € 1,10

Ingekaderde Leffe postzegels

Huidig bod: € 1,60
1 - 10 van 43 veilingen