1 - 10 van 15 veilingen

Ken Broadbent collage Louis XVI

Huidig bod: € 26,25

Vintage servies Cadiz van Villeroy & Boch

Huidig bod: € 63,00

Lichtreclame Grimbergen

Prachtige zeer mooie bier lichtreclame van Grimbergen. Vertoont lichte gebruikssporen. Werkt
Huidig bod: € 36,75

Recording vinyl troonsafstand Leopold 3

Huidig bod: € 21,00

Houten kunstwerk

Huidig bod: € 39,27

Antieke schaal BNK

Huidig bod: € 21,00

Sierpop

Huidig bod: € 1,80

Bierpot Maes

Huidig bod: € 13,14

Vintage 'opberg' Bloemenpagode carousel

Huidig bod: € 37,38

Versace Rosenthal Beker

Exclusief voor Rosenthal Ontwierp Gianni Versace diverse serviezen, waaronder deze unieke beker, met de hand bewerkt
Huidig bod: € 18,99
1 - 10 van 15 veilingen