Lopende veilingen

1 - 10 van 18 veilingen

Sorteren op

Vintage Erotische foto's

Set van 2 vintage erotische foto’s. Leuke set van twee prints, beiden ingekaderd en in goede staat.
Huidig bod: € 18,40
Bied nu! Doe een bod

Antieke Parfumfles

Antieke parfumfles, groen glas met metaal versierd. Gebruikte staat. Zeer mooi flesje dat puur geschiedenis uitstraalt.
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Prachtige koffer

Prachtige koffer met ecru als hoofdtoon met ingelegd werk in vermoedelijk kunststof 31 cm hoog – 46 cm breed – 25 cm diep ...
Huidig bod: € 36,76
Bied nu! Doe een bod

Vintage vaas in porselein van Italiaanse origine

Vintage vaas in porselein van Italiaanse origine in goud en blauw met fraaie tekening 25 cm hoog – 31 cm breed – 14 cm diep ...
Huidig bod: € 5,50
Bied nu! Doe een bod

Design Philippe Starck (1986)

Design Philippe Starck (1986) De Bubu 1er container van xO is een beroemd en bekend ontwerp van Philippe Starck. De Bubu is voor vele mog...
Huidig bod: € 27,84
Bied nu! Doe een bod

Antieke schoolplaat

De Groote Politieke Vraagstukken Opgelost, 1930 België. Oprolbare gelithograveerde afbeeldingen, kreukeltjes van het oprollen. Verder z...
Huidig bod: € 47,95
Bied nu! Doe een bod

Siertegels Albert 1

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 siertegels met op de ene tegel een afbeelding van Albert 1 en op de andere een afbeelding van zijn vro...
Huidig bod: € 57,92
Bied nu! Doe een bod

Houten masker

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Masker gemaakt uit hout. Het masker is gemaakt in Midden-Amerikaanse stijl met verschillende kleurrijke ...
Huidig bod: € 3,89
Bied nu! Doe een bod

Wijnfles Houder

Afhaalpunt Tienen. Een sierlijke wijnfleshouder geborgen in een houten versierde klomp. De nek van de fles wijn rust in het bovenstuk. (dit ...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Art Deco Wumak Schaal (Zeldzaam)

Afhaalpunt Tienen. Een prachtige antieke schaal van het bekende duitse merk WUMAK. Deze schaal dateert van 1900 - 1910 en is een absoluut pa...
Huidig bod: € 125,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 18 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account