Lopende veilingen

1 - 10 van 27 veilingen

Sorteren op

Decoratieve maatbekers

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van decoratieve metalen maatbekers, in verschillende grootte, hangend aan een sierlijke kapstok op e...
Huidig bod: € 4,00
Bied nu! Doe een bod

Le Petit Paroissien

Le Petit Paroissien Romain Uitgegeven door Spiteals, Antwerpen, 1850, 384 pagina's. Met gegraveerde ivoren band, metalen slui...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Steensculptuur met 3 vazen

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Sculptuur gemaakt uit steen met hier in 3 vazen verwerkt.
Huidig bod: € 14,91
Bied nu! Doe een bod

Antiek Frans snuisterdoosje / sieradenkistje - Souvenir de Lourdes

Antiek Frans snuisterijdoosje/sieradenkistje Schuine glazen afdekplaat, bevat litho van Lourdes met opschrift 'Souvenir de Lourdes&...
Huidig bod: € 39,90
Bied nu! Doe een bod

Jema jongen met dwarsfluit

Beeldje van het merk Jema (Made Holland) Jongen met dwarsfluit In goede staat Merkteken onderaan aanwezig (zie foto)   ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Joodse kandelaar

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Joodse kandelaar met 7 armen, gemaakt uit metaal.
Huidig bod: € 12,60
Bied nu! Doe een bod

Sierweegschaal

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Sierweegschaal gemaakt uit metaal. Aan elke zijde hangt een identieke metalen schaal. Het geheel rust op...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Val Saint Lambert asbak

Kristallen asbak van 5,5cm hoog en met een diameter van 11cm. Onderaan getekend met “Val St Lambert”. De asbak is niet beschadig...
Huidig bod: € 7,89
Bied nu! Doe een bod

Mooie antieke weegschaal

Mooie antieke weegschaal in goede staat. Kon balans vergelijken tot 5kg maar is niet meer correct geijkt. Toch staat hij niet mis als decora...
Huidig bod: € 15,36
Bied nu! Doe een bod

Vintage serveerwagen op wielen

Zeer mooie vintage serveerwagen/trolley/bijzettafel. Dit verrijdbaar en inklapbaar tafeltje is naast stylish en hip, buitengewoon functionee...
Huidig bod: € 84,10
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 27 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account