1 - 10 van 70 veilingen

Gipsen wijwatervat

Huidig bod: € 12,60

Goebel - Madonna met kind Jesus HM 9/2 Large

Huidig bod: € 90,25

Goebel - Kerstengel met muziek HX-328

Huidig bod: € 11,54

Goebel - Maria Jozef en kerstkind Jesus HX-82A/HX82B/HX82C Sacrant

Huidig bod: € 50,69

Goebel HJ 30 Good Shepherd

Huidig bod: € 12,92

Goebel Heavenly Angel 21/0 1/2

Huidig bod: € 28,68

Prachtige rode design stoel van Sitino door ontwerper Axel Enthoven

Huidig bod: € 44,11

Decoratieve vaas

versierd met natuurtaferelen. gebruik van pastelkleuren. onderaan gemerkt en genummerd : 106 - Portugal. zeer mooie staat.
Huidig bod: € 1,70

Zilveren koffiekannetje

geproduceerd door Mappin & Webb, Londen - Sheffield : zie onderzijde. perfecte staat.
Huidig bod: € 15,00

Leeuwenbeeld

oud beeldje in mooie staat goudkleurig geen info over materiaal of beeldhouwer
Huidig bod: € 54,61
1 - 10 van 70 veilingen