20 - 29 van 24 veilingen

Vintage spaarpot Fobrux Haren

Huidig bod: € 12,92

Melkkannetje - Salins France

Huidig bod: € 4,20

Verzilverde Schotel + Deksel (ST MEDARD)

Afhaalpunt Tienen Een prachtige verzilverde diepe schotel met bijhorend deksel gemerkt St. Medard en het nummer ernaast leest 45.
Huidig bod: € 10,00

Grill Pan (Demeyere)

Huidig bod: € 1,80
20 - 29 van 24 veilingen