Lopende veilingen

1 - 10 van 38 veilingen

Sorteren op

Mitterteich servies

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Servies van het merk Mitterteich. Het servies bestaat uit een koffiepot met deksel, een melkkan, een sui...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Kinderservies, Van Nelle's Piggelmee

10 delig servies Van Nelle's Piggelmee In zeer goede conditie, nog in de doos afmeting doos : B 30,7 cm, H 9,5 cm, D 22 cm hoog...
Huidig bod: € 7,50
Bied nu! Doe een bod

Set Royal Worcester

Set van drie Royal Worcester ‘egg coddler’ in hittebestendig porselein. Compleet met originele doos en instructies. Een grote en...
Huidig bod: € 42,00
Bied nu! Doe een bod

BOCH Kruik

Grote kruik BOCH La Louvière Belgium turqoise met gouden detail ca.1938. gebruikte staat
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Pepermolen Baseball bat

Baseball bat Pepermolen, Deze leuke pepermolen van Cole & Mason uit Amerika is een fantastisch hebbeding voor de baseball liefhebber of ...
Huidig bod: € 14,70
Bied nu! Doe een bod

Waechtersbach soepkom

Vintage Waechtersbach grote soepkom in de vorm van een koffietas. Periode is jaren ’80. Zeer leuke retro look en te gebruiken voor bij...
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

Eierdop schaar

Vintage eierdop knipper in de vorm van een kip. Heerlijk retro met 3 functies, Eierdop knippen, blikopener en kroonkurketrekker. Gemaakt doo...
Huidig bod: € 16,97
Bied nu! Doe een bod

Blikken doos expo '58

Vintage blikken doos uit 1958 van Cote D’or, gemaakt tijdens het beroemde Expo jaar waar Brussel toen gastheer was van deze onvergetel...
Huidig bod: € 18,22
Bied nu! Doe een bod

Sake Set

Zeer fraaie sake set gemaakt door de Belgische keramiste/ontwerper Patty Wouters. Patty wouters is een internationaal bekende arties...
Huidig bod: € 25,18
Bied nu! Doe een bod

Prachtige koffer

Prachtige koffer met ecru als hoofdtoon met ingelegd werk in vermoedelijk kunststof 31 cm hoog – 46 cm breed – 25 cm diep ...
Huidig bod: € 36,76
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 38 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account