Lopende veilingen

1 - 10 van 17 veilingen

Sorteren op

Coca-Cola Koekjes Trommel uit Keramiek

Afhaalpunt Tienen Een uit keramiek vervaardigde koekjes trommel van Coca-Cola. Daterend uit 1997. Deze versie van de 'cookie jar'...
Huidig bod: € 13,55
Bied nu! Doe een bod

Vintage olie en azijn set

6 stuks azijn,  mosterd, olie, peper  en zout set  Gerold Bavaria  porselein  in houten houder, kleurrijk groenten ...
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod

Vintage warmhoud bordje

In de originele verpakking “Kinderteller SUS 2110” in porselein met afbeelding van Doornroosje aan het spinnewiel. 
Huidig bod: € 8,70
Bied nu! Doe een bod

Christofle onderzetter voor flessen

Afhaalpunt Tienen. Christofle onderzetbordje voor flessen in zilver.
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

GERACRON MELITTA vintage thee servies

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot). Vintage design GERACRON MELITTA thee servies voor 6 personen, volledig en in de nieuwe staat! Made in ...
Huidig bod: € 15,34
Bied nu! Doe een bod

verzilverd huisraad

Lot oud verzilverd : - Kom electro plated silver op koper , gemerkt oa met eponc, zon , hand ,.. - Olie/ azijn flesjes in houder ...
Huidig bod: € 20,80
Bied nu! Doe een bod

Set van 6 zilverkleurige vogeltjes.

Afhaalpunt: Tienen. Set van 6 zilverkleurige vogeltjes. Ideaal om te gebruiken als naamkaart houders voor de tafelschikking. Naamkaart...
Huidig bod: € 2,10
Bied nu! Doe een bod

Mooie antieke weegschaal

Mooie antieke weegschaal in goede staat. Kon balans vergelijken tot 5kg maar is niet meer correct geijkt. Toch staat hij niet mis als decora...
Huidig bod: € 15,36
Bied nu! Doe een bod

Dubbele pianokandelaars – Art Deco of Art Nouveau?

Twee zeer fraaie dubbele pianokandelaars in messing (?) uitgevoerd. Natuurlijk kies je er zelf voor waar je deze kandelaars hangt, aan de...
Huidig bod: € 25,93
Bied nu! Doe een bod

Zonnespiegel – ARTESANIA uit Sitges, Spanje

Mooie kleine zonnespiegel met achteraan de sticker “Modelos Exclusivos ARTESANIA C. Nuevo 3 – Sitges. De spiegel heeft een di...
Huidig bod: € 17,38
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 17 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account