Lopende veilingen

1 - 10 van 24 veilingen

Sorteren op

Vintage emaille broodtrommel

  Prachtige Duitse broodtrommel met Delftblauwe motieven. Een sieraad voor elke keuken, met veel ruimte: de diameter is maar liefst ...
Huidig bod: € 74,54
Bied nu! Doe een bod

Leuke Goebel kangoeroe - PAN Keramik

  Leuke Goebel kangoeroe - PAN Keramik   Heel apart vormgegeven houder voor pinda’s enzo, in de vorm van een kangoe...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Vintage spuitfles Veckmans Bruxelles

Vintage spuitfles Veckmans Bruxelles   Prachtig item om jouw bar op te fleuren! Deze blauwe sifon is van de Brusselse fabrikant V...
Huidig bod: € 51,60
Bied nu! Doe een bod

Lot Koperwerk

Een lot koperwerk dat bestaat uit een vuilblik, een brievendrager en een kerkbelletje met 4 belletjes. Deze geven een heel mooie en fijne kl...
Huidig bod: € 27,29
Bied nu! Doe een bod

Set van 2 tinnen borden met sierrand (GF, Finstain).

Afhaalpunt: Tienen. Set van 2  tinnen sierborden.  Aan de onderzijde gemerkt met GF (de initialen van de werkman), de naam &...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Limited edition decoratie bord van Bavaria voor Mitterteich

Jubilart Brussel - nummer 260 van de 100 stuks - Made in Bavaria by Mitterteich
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

Verzameling van 3 porseleinen Egg Coddler

Prachtige verzameling van 3 porseleinen Egg Coddler. - Een doosje met 2 Egg Coddler van Royal Worcester Fine Porcelain (H: 6cm;L: 11.5cm;...
Huidig bod: € 14,25
Bied nu! Doe een bod

Fire King oven glass jade

Prachtig servies van Fire-King. 1 ovalen schaal: 23 x 30cm 6 tassen: diameter 9,5cm, H 6cm 6 onderbordjes: diameter 15 cm 1...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Oude Speelse Flesstoppen in Hout

Drie leuke en speelse flesstoppen met kurkdop. De figuren zijn allemaal gemaakt uit handgesneden hout en hebben een plezierige beweging. Bes...
Huidig bod: € 31,51
Bied nu! Doe een bod

Verzilverde ronde kom (Plaqué).

Afhaalpunt: Tienen. Verzilverde ronde kom. Niet voorzien van een stempel.  
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 24 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account