30 - 39 van 30 veilingen

Unter Weiss Bach porseleinen beeldje

Huidig bod: € 1,80

Verzameling van 6 monnik beeldjes - Goebel

Huidig bod: € 16,50

Set appelgroene vaas en asbak Val Saint Lambert

Huidig bod: € 16,56

Boeiende reddingsboei

Huidig bod: € 11,55

Lamp A. Van Der Wee

Een heel mooie Koperen lamp van A. Van Der Wee! Kunstvol koperwerk tin souvenirs! Artikelcode: A-ZGF218313
Huidig bod: € 5,43

pumps Olivier Strelli, maat 38.5

Huidig bod: € 1,80

Zilveren .925 Motofiets Hangertje

Afhaalpunt Tienen Een .925 zilveren motorfiets hangertje. (Ketting niet inbegrepen)
Huidig bod: € 5,26

Vintage koeltas met bloemen motief

Huidig bod: € 5,00

Glazen kaasstolp

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kaasstolp met schotel, gemaakt uit glas.
Huidig bod: € 5,25

Vintage Geisha beeld - Liani

Prachtig poseleinen beeld van een geisha gemaakt door Liani. Made in Italy. 167A
Huidig bod: € 1,97
30 - 39 van 30 veilingen