10 - 19 van 16 veilingen

Vintage beige lederen Classic Vespa tas.

Huidig bod: € 17,38

vintage DELVAUX tasje, donkerblauw

Huidig bod: € 132,42

Design zonnebril Marc Jacobs

Prachtige zonnebril Marc door Marc Jacobs in origineel lederen brillentasje. De zonnebril vertoont zeer lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 30,90

damesschoenen Van Bommel, maat 40

Huidig bod: € 15,75

Handtas Delvaux in bruin leder

Huidig bod: € 150,00

Prachtige oude reiskoffer

Huidig bod: € 26,52
10 - 19 van 16 veilingen