Lopende veilingen

1 - 10 van 16 veilingen

Sorteren op

Lederen portefeuille (Yves Renard)

Afhaalpunt Tienen. Lederen portefeuille van het merk Yves Renard
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Schoudertas LEDER

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) Schoudertas in ruwe leder, heel mooie staat! Cognac kleurige leder afgewerkt met sluitingen in donker ...
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

KOKER schoudertas LEDER

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) Schoudertas in ruwe leder, koker model in heel mooie staat, rijkelijk versierd met stikwerk en gevloch...
Huidig bod: € 6,32
Bied nu! Doe een bod

Luxueuze Lederen Klasseer Map

Afhaalpunt Tienen. Een klasseer map  met stijl. Volledig omringd door soepel en zacht bruin leder. Binnenkant telt 16 vakken in stev...
Huidig bod: € 10,73
Bied nu! Doe een bod

Schoudertas Longchamp

Longchamp is een frans luxe merk dat gespecialiseerd is in lederwaren, opgericht door  Jean Cassegrain in 1948 te Parijs, Frankrijk. In...
Huidig bod: € 27,84
Bied nu! Doe een bod

Lederen mouwloos motorvestje Harley Davidson, unisex,maat S

Lederen mouwloos motorvestje van Harley Davidson, an American Legend. Gemaakt in Indonesië. Op de achterkant staat de naam Harl...
Huidig bod: € 1,99
Bied nu! Doe een bod

DR. MARTENS air wair boots NIEUW !!

Nieuw in doos nooit gedragen kleur blinkend zwart maat 40 type1460W
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

LEDEREN schoudertas

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) LEDEREN schoudertas in gebruikte staat, er zijn 4 grote binnen vakken en 2 kleine vakken aan de voorka...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Modieuze riem met slang lederen motief (Daan).

Afhaalpunt: Tienen. Modieuze cognac riem met slang lederen motief en metalen gesp. Van het merk Daan. Gemerkt aan de binnenzijde.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Dames Laarzen Prada maat 38

Prachtige stoere laarzen van het modehuis Prada, mooie afwerking in leder met lichte gebruikssporen. Dit paar is een maatje 38. Prada is een...
Huidig bod: € 90,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 16 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account