Lopende veilingen

1 - 10 van 8 veilingen

Sorteren op

CHRISTINA clash

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT). Clash in zwarte leder met gebloemde stoffen buiten kant, design CHRISTINA. Schoudertas is in goede sta...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

LONGCHAMP lederen schoudertas

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT). LONGCHAMP, made in FRANCE lederen schoudertas in gebruikte staat. Afwerking is in gele metaal met desi...
Huidig bod: € 27,58
Bied nu! Doe een bod

Dames Schoenen (Nathan-Maroquinier)

Afhaalpunt Tienen. Een paar dames schoenen gemerkt Nathan - Maroquinier. In glanzend zwarte kleur in hele goede staat. Maatje 36,5. ...
Huidig bod: € 6,42
Bied nu! Doe een bod

Lederen handtas Longchamp

Model New Legende Cross Body, kleur Nude. De handtas is aan de buitenkant uitgevoerd in een zacht leder. Aan de voorzijde zijn er 2 vakje...
Huidig bod: € 47,26
Bied nu! Doe een bod

Vintage laarzen in slangenleder maat 37

Prachtige laarzen met hak en 3 gespen. Ook de binnenkant is in leder uitgevoerd. Hakhoogte 8 cm. Hoogte schacht en hak inbegrepen 46 c...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Design "Baccio " handtas.

Afhaalpunt: Tienen. Lederen cognac kleurige hand/schouder tas van het merk Baccio. De tas heeft 1 buiten compartiment met rits achtera...
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod

Vintage beautycase leder

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT). Vintage beautycase met verstelbare lus, uitgevoerd in leder, afgewerkt met riet en koper. Binnenkant i...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

ARTHUR & ASTON lederen handtas

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT). Arthur & Aston handtas in bruine soepele leder met koperen afwerking in goede staat. Binnenkant is...
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 8 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account