1 - 10 van 15 veilingen

vintage retro schoolboeken tas

Vintage school boekentas voor kinderen nieuwstaat nooit gebruikt lichte ouderdomssporen Afm:H=31cm B=10cm L=35cm
Huidig bod: € 15,76

NICOLI lederwaren

Huidig bod: € 7,50

PEDRO DEL HIERRO lederwaren

Huidig bod: € 1,00

HUGO BOSS lederwaren

Huidig bod: € 57,15

Authentieke Delvaux handtas

Huidig bod: € 89,61

Handtas zwart - Jimmy Choo

zwarte lederen handtas in goede staat 2 binnenzakken. beige binneninterieur in perfecte staat.
Huidig bod: € 90,00

Handtas en laarzen gemerkt Nicky Vankets

Huidig bod: € 11,50

Enkellaarsjes Diesel maat 39

Huidig bod: € 5,00

Lederen damesjas Oakwood, maat XXL

Huidig bod: € 5,26

GUESS

Huidig bod: € 1,60
1 - 10 van 15 veilingen