30 - 39 van 43 veilingen

Model Kit Airfix Night Prowler Costomized Ford Zodiac uit 1980

- nog in de verpakking -
Huidig bod: € 5,00

X-Men Costume Marvel uit 1994

Huidig bod: € 1,00

Klassieke Century met 10 karaats goud vergulde balpen- en vulpotloodset

Huidig bod: € 6,50

LIEBIG Album, gevuld met de bekende chromo’s – groene kaft

Huidig bod: € 26,25

Uitheems instrument

Huidig bod: € 5,26

Fotocamera Olympus OM 40 + accessoires

Huidig bod: € 5,25

Auto cabriolet - Playmobil vintage

Merk : Playmobil. Gebruikte staat. Cabriolet : dak kan er afgenomen worden (zie foto) groene kleur. 1988.
Huidig bod: € 1,60

Speedboat 50 - Playmobil

Merk : Playmobil : zie foto. 2010. Gebruikte staat. rode kleur.
Huidig bod: € 1,60

Schetsen 'Winnie The Pooh' - Ernest Howard Shepard

getekend Ernest Howard Shepard : zie foto. kader vertoont gebruikssporen : zie foto.
Huidig bod: € 125,00

Glaswerk 'koe'

zeer mooie staat.
Huidig bod: € 5,81
30 - 39 van 43 veilingen