Lopende veilingen

1 - 10 van 6 veilingen

Sorteren op

Prachtige ruime sofa Bohemian Style – 2 personen

Zeer ruim en comfortabel. Zoals je op de foto’s ziet, is deze sofa nog in goede staat. Op deze site staan (onder Kringwinkel Vlaamse A...
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod

Prachtige ruime sofa Bohemian Style – 3 personen

Zeer ruim en comfortabel. Zoals je op de foto’s ziet, is deze sofa nog in goede staat. Op deze site (onder Kringwinkel Vlaamse Ardenne...
Huidig bod: € 50,00
Bied nu! Doe een bod

Comfortabele sofa Bohemian Style

Prachtige zetel in Bohemian Style. Zeer ruim en comfortabel. De 11 kussens hebben een beetje slijtage maar kunnen wel opnieuw overtrokken wo...
Huidig bod: € 55,15
Bied nu! Doe een bod

Relax zwart ‘stijl chesterfield’

Leun achterover in deze klassevolle fauteuil en geniet van een beetje rust! De relax is gemaakt naar de stijl van ‘chesterfield’...
Huidig bod: € 57,75
Bied nu! Doe een bod

Set van 2 stoelen Marcel Breuer

Een van de iconen onder de design stoelen is de Cesca Chair (b32, zonder armleuningen) uit 1928. Deze design stoel verenigt artisanaal vakma...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

retro buffetkast

Typische retro gefineerde buffetkast met verlichte bar stijl van V-form Buiten een gaatje van een vijs aan de zijkant en ontbrekende t...
Huidig bod: € 16,59
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 6 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account