Lopende veilingen

1 - 10 van 8 veilingen

Sorteren op

Ligne Roset Togo

Design stoffen sofa van Franse Ligne Roset model Togo Met etiket Lichte slijtage aan voorkant zitting en klein vlekje
Huidig bod: € 315,00
Bied nu! Doe een bod

Elektrische Massage Tafel

Afhaalpunt Tienen. Een massage tafel met een ingebouwd mechanisme om de tafel omhoog of omlaag te laten gaan door middel van een voet ped...
Huidig bod: € 7,13
Bied nu! Doe een bod

Design chair KNOLL Charles Pfister

2 leren zetel van designer Charles Pfister voor firma KNOLL ontworpen in 1971  zeldzaam echt leder Topstaat geen beschadigi...
Huidig bod: € 267,33
Bied nu! Doe een bod

vintage retro sidebord IMEXCOTRA 1961

Rare sideboard IMEXCOTRA Belgium design 1961 In mooie staat voor zijn ouderdom paar kleine beschadigingen aan zijkant achteraan en ...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

4 Vintage stoelen '70

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) Vintage ’70 design stoelen (4 stuk) in oranje semileer met een chromen poot. Stoelen vertonen ge...
Huidig bod: € 31,51
Bied nu! Doe een bod

van den Berghe- Pauvers Gent

Tafel uitvouwbaar met etiket van gewezen Gentse meubelfabrikant Van Den Berghe- Pauvers  en 2 stoelen met rieten zitting...
Huidig bod: € 90,50
Bied nu! Doe een bod

Stolzenberg bauhaus bureau

Speciale rolluikenbureau uit jaren '30/40 van firma Stölzenberg uitklap- en schuifbare tabletten en laden , houten hendels om te...
Huidig bod: € 262,51
Bied nu! Doe een bod

louis XV commode

Franse bombé commode Louis XV stijl in rozen/kerselaar marqueterie hout brons of koper  vergulde handvaten en opsmuk blad ...
Huidig bod: € 5,81
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 8 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account