30 - 39 van 63 veilingen

Kristallen wereldbol

Huidig bod: € 7,35

Glazen hoofd uit de jaren ‘70

Huidig bod: € 14,57

Twee Art Deco kandelaars

Huidig bod: € 10,50

Glaswerk 'koe'

zeer mooie staat.
Huidig bod: € 5,81

Art-deco vaas Made in Belgium

mooie art-deco vaas made in Belgium perfecte staat Afm:H=22cm B=17cm
Huidig bod: € 5,96

VAL-SAINT-LAMBERT lampvoet

Lampvoet Val-Saint-Lambert kleur blauw Gesigneerd Goede staat lichte ouderdomssporen Afm:H=30cm B=11cm
Huidig bod: € 1,60

VAL-SAINT-LAMBERT lampvoet

Lampen voet Val-Saint-Lambert kleur roze-paars gesigneerd heeft lichte krassen hier en daar Afm:H=28cm B=12,5cm
Huidig bod: € 1,49

art deco schaal Val-Saint-Lambert

prachtige art deco schaal Val-Saint-Lambert Perfecte staat H=12,5cm B=31,5cm
Huidig bod: € 1,20

prachtige Art deco schaal Val-Saint-Lambert groen Perfecte staat Afm:H=10cm B=30cm
Huidig bod: € 5,81

Art-deco vaas Made in Belgium

Mooie vaas Made in Belgium grijs Zeer goede staat Afm:H=30cm B=13cm
Huidig bod: € 1,60
30 - 39 van 63 veilingen