Lopende veilingen

30 - 39 van 38 veilingen

Sorteren op

Set appelgroene vaas en asbak Val Saint Lambert

Mooie vormen hebben de vaas en asbak van dit setje in appelgroen. De stukken zijn gesigneerd op de bodem. De vaas en asbak hebben lic...
Huidig bod: € 16,56
Bied nu! Doe een bod

Glazen schaal

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schaal gemaakt uit glas met sierlijke vormen.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Glazen taartschotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Taartschotel gemaakt uit glas. De bovenzijde is voorzien van een tafereel met 2 ganzen. Aan 2 zijden zit...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Geslepen spiegel dienblad - Murano

Een prachtige vintage dienblad (ook wel een 'vanity tray' genoemd) met een geëtste spiegel van een Victoriaanse roman scè...
Huidig bod: € 2,77
Bied nu! Doe een bod

Glashelderen Coupe

Glasheldere kristallen coupe. Versierd met bloemen en vlindermotief. Mooie gekartelde rand en fijn geslepen. Goed in orde. Geen merkteken.
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Vaasje - Gallé Tip

Nieuwstaat. Rood/bruin Gallé Tip vaasje - halfdoorzichtig glas dekkend beschilderd met plantenmotieven. Conische vorm.
Huidig bod: € 15,00
Bied nu! Doe een bod

Kristallen vaas, gesigneerd

Een werkelijk hoog kwaliteitsglaswerk is makkelijk te herkennen: het lijkt stevig, het voelt goed in de hand, de kleur is klaar en indien he...
Huidig bod: € 8,41
Bied nu! Doe een bod

vier glasramen

vier glasramen in kader van lood. De glasramen zijn in goede staat. Met ketting om op te hangen.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
30 - 39 van 38 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account