20 - 29 van 63 veilingen

VAL-SAINT-LAMBERT vaas rood

Prachtige vaas Val-Saint-Lambert zeer goede staat Gesigneerd Afm:H=16cm  B=14cm
Huidig bod: € 24,54

VAL-SAINT-LAMBERT vaas geel

Mooie vaas Val-Saint-Lambert zeer goede staat Gesigneerd Afm:H=18cm B=13cm
Huidig bod: € 19,01

VAL-SAINT-LAMBERT schaal

Grote en heel zware Val-Saint-Lambert schaal geel zeer goede staat gesigneerd Afm:H=9,5cm B=36cm Zwaar!
Huidig bod: € 32,42

VAL-SAINT-LAMBERT vaas groen

Huidig bod: € 15,15

Glazen taartschotel

Huidig bod: € 2,94

Milieu de Table Murano

Huidig bod: € 19,44

Glazen tafelbel

Huidig bod: € 8,40

Twee mokkatasjes + koffiepercolator Alessi – ontwerp Michael Graves

Huidig bod: € 31,51

Glazen kachelpootjes

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van 8 (1 niet afgebeeld op foto's) glazen kachelpootjes. 1 set is kleiner dan de andere.
Huidig bod: € 1,20

Zwart glazen hoofd uit de jaren ‘70

Huidig bod: € 25,02
20 - 29 van 63 veilingen