10 - 19 van 63 veilingen

Vintage likeurset Luminarc – NIEUW

Huidig bod: € 31,50

Christofle ijsemmer

Huidig bod: € 6,60

Glazen kunstwerk

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kunstwerk gemaakt uit glas. Het geheel rust op een glazen voet.
Huidig bod: € 11,50

Vintage Babycham glazen

Huidig bod: € 7,88

VAL-SAINT-LAMBERT vaas

Huidig bod: € 26,25

VAL-SAINT-LAMBERT schaal

Prachtige groene schaal gesigneerd zeer mooie staat Afm:H=11cm B=23cm
Huidig bod: € 23,33

VAL-SAINT-LAMBERT vaas blauw

Prachtige Val-Saint-Lambert vaas blauw Gesigneerd zeer goede staat H=26cm B=21cm Zwaar
Huidig bod: € 26,58

VAL-SAINT-LAMBERT vaas geel

Mooie vaas Val-Saint-Lambert gesigneerd heel goede staat Afm:H=20cm B=15cm
Huidig bod: € 26,57

VAL-SAINT-LAMBERT vaas groen

Klein maar fijn Val-Saint-Lambert vaasje Zeer mooie staat Gesigneerd Afm:H=15,5cm B=7cm
Huidig bod: € 14,96

VAL-SAINT-LAMBERT vaas groen

Mooi vaasje zeer goede staat Gesigneerd Afm:H=12,5cm B=8 cm
Huidig bod: € 15,96
10 - 19 van 63 veilingen