Lopende veilingen

10 - 19 van 41 veilingen

Sorteren op

aubergine vaas Loranto

Geen naam gegraveerd of sticker aanwezig. Mogelijk van Loranto, maar kan net zo goed Murano zijn. Onder de merknaam “LORANTO”...
Huidig bod: € 9,95
Bied nu! Doe een bod

aubergine vaas Loranto, lange hals

Geen naam gegraveerd of sticker aanwezig. Mogelijk van Loranto, maar kan net zo goed Murano zijn. Onder de merknaam “LORANTO”...
Huidig bod: € 9,95
Bied nu! Doe een bod

Kinkeldey vintage luchter met zeshoekig kristal,70’s

A. H. Kinkeldey – Kinkeldey-Leuchten GmbH & Co. KG, Bad Pyrmont, Germany. Geslaagde mix van materialen door de combinatie van z...
Huidig bod: € 56,22
Bied nu! Doe een bod

Vintage bokaal met appel figuren (Gulf).

Afhaalpunt: Tienen. Vintage bokaal met figuren van rode appelen met steel. Voorzien van een rood deksel. Vervaardigd in Frankrijk in 1...
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Glazen karaf

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Karaf gemaakt uit glas met een handvat en bovenzijde uit verzilverd metaal.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Glazen taartschotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Taartschotel gemaakt uit glas. De bovenzijde van de schotel vormt een sierlijk patroon.
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Laboratoriummaatbeker

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Maatbeker gemaakt uit glas voor gebruik in een laboratorium. De maatbeker meet tot 1000ml.
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Glazen kruik

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kruik gemaakt in blauw glas. Het glas is voorzien van goudkleurige decoraties met hier in replica edelst...
Huidig bod: € 1,50
Bied nu! Doe een bod

Mooie set van gepolijste edelstenen,mineralen,kristallen,en gesteenten

enkele kleine beschadigingen aan enkele stenen volgende zijn zeker aanwezig - Agaat - Rozenkwarts - Mematiet - Chrysocolla Tu...
Huidig bod: € 50,98
Bied nu! Doe een bod

Fire King oven glass jade

Prachtig servies van Fire-King. 1 ovalen schaal: 23 x 30cm 6 tassen: diameter 9,5cm, H 6cm 6 onderbordjes: diameter 15 cm 1...
Huidig bod: € 16,80
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 41 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account