1 - 10 van 32 veilingen

Bestek Houders Val St. Lambert (11 stuks)

Huidig bod: € 18,90

Glazen taartschotel

Huidig bod: € 6,30

Kristallen onderzetters

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Onderzetters gemaakt uit kristal. Elke onderzetter is voorzien van een afbeelding uit de dierenriem.
Huidig bod: € 6,30

Glazen fles

Huidig bod: € 5,25

Saint Louis kristal

Saint Louis cristal France karaf en 5 wijnglazen model Chantilly gemerkt
Huidig bod: € 31,51

Murano schotel

Huidig bod: € 7,35

Prachtig retro servies (26 delig) vervaardigd uit jena glas (Schott).

Huidig bod: € 1,70

Bohemian crystal kruik

Huidig bod: € 1,00

Glazen fles

Huidig bod: € 5,25

Vintage schaal Artisanat belge Braine le compte

Huidig bod: € 5,13
1 - 10 van 32 veilingen