Lopende veilingen

1 - 10 van 39 veilingen

Sorteren op

Kristal schalen Val Saint Lambert

  Set van 3 kristal schalen en een asbak, onderaan getekend met “Val Saint Lambert”.  Allen met hetzelfde golfende ...
Huidig bod: € 10,12
Bied nu! Doe een bod

Boudoir set

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Boudoir set gemaakt uit glas. De set bestaat uit 4 flessen in verschillende grootte, 3 potjes in verschi...
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

Moeten er nog appels zijn?

  Set serviesgoed van GULF bestaande uit:   2 glazen   1 kleine pot met draaischijf   2 middelgrote...
Huidig bod: € 28,88
Bied nu! Doe een bod

Kristal Gral vaas jaren '60

Prachtige  retro (1960's) mond geblazen Kristal vaas. Kleur rookglas. Handmade in Germany, merk Gral. In perfecte staat. Mooi design.
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Vintage bokaal met appel figuren (Gulf).

Afhaalpunt: Tienen. Vintage bokaal met figuren van rode appelen met steel. Voorzien van een rood deksel. Vervaardigd in Frankrijk.
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

Kristallen Puccini karaf

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Kristallen Puccini karaf in nieuwstaat met originele doos. H: 23 cm B: 16 cm.
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod

Moderne asbak vervaardigd uit transparant, geel en rood glas.

Afhaalpunt: Tienen. Asbak met modern design. Vervaardigd uit transparant, geel en rood glas.  
Huidig bod: € 11,55
Bied nu! Doe een bod

Set van vier borrelglaasjes.

Afhaalpunt: Tienen. Set van vier borrelglaasjes. Omvat: 1) Glas met groen motief Mr. Blonde 2) Glas met wit motief Mr. White ...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Glazen vogel in Murano-stijl

Afhaalpunt kringwinkel Zele. De vogel is niet gesigneerd, er staat ook geen stempel op. De hoogte is 23,5 cm, de diameter van de voet ...
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Karaf in Boheems kristal

Afhaalpunt kringwinkel Zele. Bovenaan de stop zijn lichte, voelbare beschadigingen. De hoogte van de karaf zonder stop is 26,5 cm. De ...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 39 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account