Lopende veilingen

1 - 10 van 27 veilingen

Sorteren op

Glazen schotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schotel gemaakt uit kleurrijk glas.
Huidig bod: € 11,56
Bied nu! Doe een bod

2 glazen kandelaars

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 kandelaars gemaakt uit glas met een heiligenbeeld op de voet die de kaarsenhouder ondersteunt.
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

2 cognac glazen met gouden rand

Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Hangertje hartje Val St Lambert

Hangertje is gesigneerd en in origineel doosje Val St Lambert, Belgisch Christalhuis. De naam hoeft niet veel uitleg meer, in menig hu...
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod

Vintage Iittala Festivo uit 1967

IITTALA, wat ooit begon als een glasfabriek in Finland...staat nu voor #tijdloos design #mooie objecten Hun visie: grensverlegend, mooie,...
Huidig bod: € 13,79
Bied nu! Doe een bod

Murano schotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schotel gemaakt uit Murano glas. De schotel is sierlijk gemaakt in rood glas. In de schotel kleeft een s...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

3 Bohemia kristallen flessen

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 3 flessen gemaakt uit kristal, van het merk Bohemia.
Huidig bod: € 7,77
Bied nu! Doe een bod

Plateau - Murano

Vervaardigd in Italië door Murano; Spiegelplateau met romantisch tafereel. Zijkanten vervaardigd uit Murano-glaswerk.
Huidig bod: € 44,63
Bied nu! Doe een bod

Vaas Studio Crystal Val-Saint-Lambert

Prachtige vaas door kunstenaar Alfred Collard voor Val-Saint-Lambert Perfecte staat Afm:H=25cm B=12cm
Huidig bod: € 38,76
Bied nu! Doe een bod

MATS JONASSON kristal SWEDEN

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Mats JONASSON Mâlerâs Sweden kristal, getekend onderaan in heel mooie staat! H: 7 cm.
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 27 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account