Lopende veilingen

1 - 10 van 126 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Wandtapijt: reproductie van het werk “L’Offrande du coeur”.

Mooi gedetailleerd werk. Je kan het tapijt ophangen met de metalen staafjes die vastgenaaid zijn aan de achterkant. Aan de achterkant is ...
Huidig bod: € 34,98
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen beeldje

Beeldje van 2 jonge reeën. Dit aandoenlijk tafereel komt uit de porseleinfabriek van Julius Griesbach. Deze was gelegen in Cortendorf, ...
Huidig bod: € 23,21
Bied nu! Doe een bod

Presse-papier James Carpenter

Franklin Mint kristallen presse-papier in de vorm van een ijsberg met sterling pinguïn. Deze presse-papier werd vervaardigd in 1986 en ...
Huidig bod: € 45,68
Bied nu! Doe een bod

Decoratief wandbord van Hutschenreuther met dierenriemteken Steenbok

Dit fraaie bord is uit de serie dierenriemtekens ontworpen door de Deense veelzijdige kunstenaar Ole Winther. Ole Winther is kunstschilder e...
Huidig bod: € 2,10
Bied nu! Doe een bod

Decoratief wandbord van Hutschenreuther met dierenriemteken Stier

Dit fraaie bord is uit de serie dierenriemtekens ontworpen door de Deense veelzijdige kunstenaar Ole Winther. Ole Winther is kunstschilder e...
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Unieke Art Deco Wumak Schaal (Zeldzaam !!!)

Afhaalpunt: Tienen. Een prachtige antieke schaal met handvat van het bekende Duitse merk WUMAK. Deze schaal dateert van 1900 - 1910 en is...
Huidig bod: € 100,00
Bied nu! Doe een bod

Missie Spaarpot in perfecte staat

Afhaalpunt Tienen. Een oude missie spaarpot vervaardigd uit gips. Ook wel bekend als een knikkende spaarpot. Wanneer m'n geld in het ...
Huidig bod: € 78,76
Bied nu! Doe een bod

Antieken 'cylindre 6 rubis' openklapbaar zakhorloge.

Afhaalpunt: Tienen. Antieken zilverkleurige openklapbare zakhorloge met wijzers. Mooi versierd aan de achterzijde. Binnenin gemerkt me...
Huidig bod: € 40,38
Bied nu! Doe een bod

Prachtige glazen kom met goud zwart koordmotief.

Afhaalpunt: Tienen. Versier je interieur met deze prachtige ronde glazen kom.   De kom is versierd met een goud zwart koordmotief
Huidig bod: € 1,89
Bied nu! Doe een bod

Gestapeld Schildpad Trio Juwelen Doosje

Afhaalpunt Tienen. Gestapeld Schildpad Trio Juwelen Doosje in metaal. Stelt drie op elkaar zittende schildpadden voor waarvan elk schi...
Huidig bod: € 11,55
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 126 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account