Lopende veilingen

1 - 10 van 114 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Antieke weegschaal

Antieke weegschaal uit hout en metaal. Bouwjaar onbekend. In goede staat. Te bezichtigen in de kringwinkel Brasschaat. Bredabaan 651, 2930 B...
Huidig bod: € 18,27
Bied nu! Doe een bod

Blikken doos expo '58

Vintage blikken doos uit 1958 van Cote D’or, gemaakt tijdens het beroemde Expo jaar waar Brussel toen gastheer was van deze onvergetel...
Huidig bod: € 18,22
Bied nu! Doe een bod

Vintage Erotische foto's

Set van 2 vintage erotische foto’s. Leuke set van twee prints, beiden ingekaderd en in goede staat.
Huidig bod: € 18,40
Bied nu! Doe een bod

Versace Schaal

Exclusief voor Rosenthal Ontwierp Gianni Versace diverse serviezen, waaronder deze unieke schaal, met de hand bewerkt. Uitstekende staat, ko...
Huidig bod: € 105,00
Bied nu! Doe een bod

Waechtersbach soepkom

Vintage Waechtersbach grote soepkom in de vorm van een koffietas. Periode is jaren ’80. Zeer leuke retro look en te gebruiken voor bij...
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

Sier Urnen

Paar sier urnen uit de 19de eeuw in de stijl van Louis XV, prachtig paar gemaakt uit marmer en vergulde onderdelen. Met afbeelding van mytho...
Huidig bod: € 189,10
Bied nu! Doe een bod

Kader met ketting

Prachtige kader met replica van een zilveren ketting van het Miao volk in China.kader vertoont gebruikssporen en heeft links onderaan een kl...
Huidig bod: € 14,93
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen hond

Porseleinen Hond, Duitse scheper. Geen markeringen, enkel vanonder 1968 (jaartal) en 6105 (nummer) geschreven. Goede staat.  
Huidig bod: € 4,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage Vaas/Kruik

 Vintage vaas, mooie keramische vaas uit de jaren ’60 Duitsland
Huidig bod: € 2,89
Bied nu! Doe een bod

Schoorsteen mantel hondjes

Stel porseleinen schoorsteenmantel hondjes, laat 19de eeuw mantelhondjes met in hun mond een mandje met biggen die geluk en voorspoed horen ...
Huidig bod: € 11,55
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 114 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account