1 - 10 van 129 veilingen

Retro deco vissen

Huidig bod: € 22,17

Art deco naaimachine kastje

Huidig bod: € 37,79

vintage dressoir 1

Huidig bod: € 95,55

vintage kast 2

Huidig bod: € 132,42

Retro zetels

2 retro éénzitten in Chesterfield look Bordeaux-kleurige kunstleder Losse zitkussen met rits
Huidig bod: € 31,51

Jef Claerhout beeldje

Bronzen beeldje van Jef Claerhout ( tielt 1936- ) "Vuurgoudhaantje" benoemd en gesigneerd klein belletje binnenin
Huidig bod: € 210,10

antieke boterkarn in hout

Huidig bod: € 25,00

Heywood Hardy litho

Huidig bod: € 53,03

Fraai versierd goudkleurig venetiaans masker met belletjes.

Afhaalpunt: Tienen. Fraai versierd goudkleurig venetiaans masker met belletjes.
Huidig bod: € 22,17

Schouwklok met ornamenten

Huidig bod: € 100,29
1 - 10 van 129 veilingen