Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

Vintage retro stereocombinatie Rank Arena A/S Garrard platenspeler+luidsprekers 60's

mooie en zeldzaam stereo combinatie, strak design versterker tuner platenspeler +paar luidsprekers made in Engeland werkende sta...
Huidig bod: € 59,26
Bied nu! Doe een bod

Art Nouveau tafellamp stijl Emile Gallé

      Prachtige tafellamp in de stijl van Emile Gallé met koperkleurige metalen voet. De glazen kap is bewerk...
Huidig bod: € 11,10
Bied nu! Doe een bod

Vintage staande dokterslamp/ lichtstraler

Afhaalpunt Kringwinkel Zele. De volledige hoogte van de lamp is ongeveer 2 meter. De hoogte van de kap is 30 cm, de diameter is 26 cm &Os...
Huidig bod: € 262,51
Bied nu! Doe een bod

Affiche Spaanse stierenvechter in kader (1973)

      Wil je iets origineel in je interieur? Ga dan voor deze vintage Spaanse poster. Zij dienden als aankondiging v...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

vintage retro buffetkast

prachtige vintage buffet kast in zeer goede staat Afm:H=1.24m B=46cm L=2.26m kan gedemonteerd worden er zijn 2 sleutels bij de kast...
Huidig bod: € 110,26
Bied nu! Doe een bod

Tinnen beeld miniatuur " de Kotmadam"

Dit miniatuurbeeld van " de Kotmadam" staat -in het groot- te Leuven. Dit beeldje is vervaardigt uit 95% tin (met stempel) Het is...
Huidig bod: € 18,92
Bied nu! Doe een bod

Borstbeeld van een jongen

Borstbeeld van een jongen met D.M. 27A hardgedrukt op het achterkant. De sokkel is in marmer.
Huidig bod: € 1,20
Bied nu! Doe een bod

Chanel armbandje

Chanel armbandje (one size) zilverkleurig, roestvrij staal met steentjes, 20gr
Huidig bod: € 10,70
Bied nu! Doe een bod

Sneeuwwitje en de zeven dwergen

Set van rubberen Sneeuwwitje en zeven dwergen. Allemaal met een originele stempel van Walt Disney Producions. Bij Sneeuwwitje (40 ...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Goebel figuur Groot - "Happy Traveller" #190/II

deze figuur van Goebel is 20 cm groot en heeft een retouche ondergaan aan zijn kuif. Ook is het voetstuk beschadigd.
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account