Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

JBL Balboa 30 boxen

JBL luidsrekers in lichtkleurig hout en afmeembare stoffen voorpaneel getest
Huidig bod: € 105,00
Bied nu! Doe een bod

Weefgetouw

Varpapuu Kothe weefgetouw. Finse kwaliteit voor thuis zelf te weven
Huidig bod: € 7,36
Bied nu! Doe een bod

DESIGUAL handtas

(Afhaalpunt Kringwinkel AARSCHOT) op 10/3 winkel is dicht!!! 11/3 welkom op de RETRO beurs!!! DESIGUAL handtas in denim stof met borduurs...
Huidig bod: € 9,09
Bied nu! Doe een bod

Metalen doosje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Doosje gemaakt uit metaal met op het deksel een afbeelding van Lourdes. De rest van het doosje is voorzi...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen asbak met "Delfts Blauw" molen motief.

Afhaalpunt: Tienen. Asbak met "Delfts Blauw" molen motief en tekst "Anvers".
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

6 verzamelborden Franklin Mint, Heirloom Recommendation

6 gave verzamelborden - Feeding The Multitudes, William T. Ternay , n° AA1293 - Thy will be done, Alton S Tobey, n°9aS416...
Huidig bod: € 20,97
Bied nu! Doe een bod

Tunstall étagère

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Etagère van het merk Tunstall. De étagère bestaat uit een grote schotel aan de onde...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Set miniatuurbouw POLA

Set bouwdozen van het merk POLA. Alles in originele verpakking, ongeopend. - Treinstation ‘St-Niklaus’ nummer 200 (2stuks) ...
Huidig bod: € 36,75
Bied nu! Doe een bod

Krukje in de vorm van een olifant

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Krukje gemaakt uit hout in de vorm van een olifant. De poten vormen de poten van het krukje. Aan 1 zijde...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Buste in keramiek, gesigneerd Alexander Roeland

Buste in keramiek in prachtige staat, geschilderd Gesigneerd achteraan: Alexander Roeland (meester ceramist, België, 1925-1962, atel...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account