Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

Tonala Blackware Folk Art Cat Pottery Signed V. Silva

Mooie mexicaanse Blackware folk art kat. 
Huidig bod: € 2,10
Bied nu! Doe een bod

Trendy vintage schaal op voet, vervaardigd uit roos glas.

Afhaalpunt: Tienen. Trendy vintage schaal op voet, vervaardigd uit roos glas. Versierd met een retromotief.  
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

Strip Thorgal, gelimiteerde en gesigneerde uitgave

Mooie hardcover van Thorgal: "Shaigan zonder genade; het brandmerk van de ballingschap - de kroon van Ogotaï". Gelimiteerde u...
Huidig bod: € 27,70
Bied nu! Doe een bod

Prachtig porseleinen sierbord (Hutschenreuther).

Afhaalpunt: Tienen. Prachtig porseleinen sierbord met romantische afbeeldingen. Van de Duitse fabrikant Hutschenreuther en de Deense d...
Huidig bod: € 10,90
Bied nu! Doe een bod

Verzilverde theepot

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Theepot gemaakt uit verzilverde metaal. Op de onderzijde staat de tekst Alpha plate, Viagas of Sheffield...
Huidig bod: € 3,21
Bied nu! Doe een bod

Prachtige off-shoulder dress van Edouard Vermeulen – NATAN

Maxima, Mathilde, Paola, Claire, … allen dragen ze prachtige jurken van modehuis NATAN, ontworpen door de Belgische coutourier Edouar...
Huidig bod: € 54,59
Bied nu! Doe een bod

Set granaathulzen

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van granaathulzen van verschillend kaliber.
Huidig bod: € 13,20
Bied nu! Doe een bod

Damesbroek Dolce Ă© Gabbana, maat 42

Donkergrijze broek voor dames maat 42. Het authenticiteitslabeltje is aanwezig. Het label waarop de samenstelling van de stof en het w...
Huidig bod: € 23,74
Bied nu! Doe een bod

Vintage eiken wijnvatbar

Eikenhouten wijnvatbar, met uitgekerfde taferelen over het ambacht wijn maken. In gebruikte staat. Met 2 deurtjes die het vat openen. Binnen...
Huidig bod: € 11,97
Bied nu! Doe een bod

Figurine, Otter , Royal Doulton

Handgemaakt porseleinen beeld (otter) Royal Doulton, Images Of Nature Bright Water, HN 3529 Vertoont weinig of geen gebruikssporen ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account