10 - 19 van 20 veilingen

Zonnespiegel

Houten zonnespiegel Vertoont weinig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 420,00

Tafellamp Goebel, West Germany

Tafellamp met Goebelfiguren : meisje met mand en fles rode wijn, jongen in salopet Zonder kap Vertoont weinig gebruikssporen
Huidig bod: € 42,37

Koerspetje Edwig Van Hooydonck, gesigneerd

Huidig bod: € 6,30

Verner Panton lampen

Huidig bod: € 397,75

KLM vliegtuig, made in Japan

Huidig bod: € 44,70

kinderfiets/paard , jaren '50

Afgelopen op 22-04-2018
Winnend bod: € 63,00
Apennootje

clubzetel, jaren 60

Buiszetel in simili (kunst) leder, jaren '60 Lichte gebruiksporen (achteraan en onderaan)
Afgelopen op 22-04-2018
Winnend bod: € 127,05
bosduif

Lederen blazer Natan

Blazer van de Belgische ontwerper Natan materiaal: soepel leder Maat 38 In heel goeie staat !
Afgelopen op 22-04-2018
Winnend bod: € 79,79
Kristoff1402

Jurkje Christian Dior

Jurk van het Franse merk Christian Dior met ingewerkt sjaaltje Maat 36 materiaal: 69% viscose en 31% zijde In zeer goede staat
Afgelopen op 22-04-2018
Winnend bod: € 83,63
marietoi

Zwart Jurkje Chanel

Afgelopen op 22-04-2018
Winnend bod: € 315,00
vintage_ben
10 - 19 van 20 veilingen