10 - 19 van 19 veilingen

Kwispedoor of Spuugpot

Huidig bod: € 11,14

Gitaar, Elite (Crucianelli)

Afgelopen op 22-02-2018
Winnend bod: € 150,00
Brgrr

Hanglamp Raak Amsterdam, jaren '60

Hanglamp, ontwerp door Frank Ligtelijn voor Raak Amsterdam, jaren 60 getest ok
Afgelopen op 22-02-2018
Winnend bod: € 71,69
AlineHemeryck

Platenspeler + boxen, Dual, jaren 60

Platenspeler met uitklapbare boxen en ingebouwde versterker, tafelmodel Dual HS 21, Duitsland Getest , OK
Afgelopen op 18-02-2018
Winnend bod: € 115,79
Clottenspiet

Keramieken beeldje, jaren 70

Afgelopen op 18-02-2018
Winnend bod: € 42,55
kringdude

Amphora stijl vaasje, jaren 70

Kleine siervaas in keramiek stijl Amphora, niet gemerkt vertoont weinig of geen gebruikssporen
Afgelopen op 18-02-2018
Winnend bod: € 57,75
kringdude

Goebel wandvaas, jaren '50

Afgelopen op 18-02-2018
Winnend bod: € 63,00
pedro

Alessi spiraal asbak

Asbak met uitneembaar spiraal ontworpen door Achille Castiglioni voor Alessi ( Italy) Vertoont weinig of geen gebruikssporen
Afgelopen op 18-02-2018
Winnend bod: € 19,35
9050peter

Dekselpot, Gouda stijl, Bergen, jaren '20

Afgelopen op 18-02-2018
Winnend bod: € 27,58
lennerd
10 - 19 van 19 veilingen