10 - 19 van 23 veilingen

Raak bureaulamp, jaren '60-'70

Huidig bod: € 105,33

kortegolf radio Sony Captain 55, jaren '70

Huidig bod: € 36,76

Chinees Bord, eind 18de eeuw

Chinees bord, late Qianlong periode,  einde 18de eeuw Vertoont gebruikssporen : enkele kleine chips aan de rand
Huidig bod: € 9,04

2 LP's, vragen staat vrij

Huidig bod: € 7,35

Glassculptuur

Glassculptuur met gekleurd glas in de vorm van een gezicht ? onderaan gesigneerd met V.T. 2003
Huidig bod: € 5,00

Théière Villeroy & Boch, SALAM ontwerp jaren 50

Huidig bod: € 21,00

Salontafel, DeNisco, jaren '60

Salontafel jaren '60 DeNisco (Italiaans) Egyptisch tafereel, chroom onderstel vertoont gebruikssporen
Afgelopen op 18-06-2017
Winnend bod: € 11,55
greekmans@hotmail.com

Bols Staander + glas

Keramieke houder voor een Bols glaasje Vertoont gebruikssporen
Afgelopen op 18-06-2017
Winnend bod: € 47,12
DIMI1975

Plateau op voet: koper + Cloisonné

Afgelopen op 18-06-2017
Winnend bod: € 28,35
sannie

Dinky Supertoys, Pressure Refueller

Afgelopen op 18-06-2017
Winnend bod: € 35,70
vindhethier
10 - 19 van 23 veilingen