10 - 19 van 14 veilingen

4 stoelen, TONON

4 designstoelen Gemerkt: Pel Chaly for TONON made in Italy
Afgelopen op 17-09-2017
Winnend bod: € 88,44
JArt

Speelgoedauto Ghostbusters

Speelgoedauto van de Ghostbusters met twee van de 4 hoofdfiguren  Made in Mexico, 1984 Columbia Pictures
Afgelopen op 17-09-2017
Winnend bod: € 33,99
vlaeminck.filip@hotmail.com

schilderij: tafereel met schaapherder

Schilderij op doek afbeelding: taferel met schaapherder met hond en zijn kudde gesigneerd rechts onder
Afgelopen op 17-09-2017
Winnend bod: € 115,50
werner1958

staanlamp

Vintage staanlamp met metalen voet en keramieken tegels
Afgelopen op 17-09-2017
Winnend bod: € 117,60
Blondie1964
10 - 19 van 14 veilingen