Lopende veilingen

1 - 10 van 6 veilingen

Sorteren op

Knight Rider vintage auto

Hier bieden wij u een prachtige en minder geziene, vintage 1984 geproduceerde, originele en Mint-replica van de beroemde en 1e geproduceerde...
Afgelopen op 24-05-2018
Winnend bod: € 170,00
Smurf2018

Unieke postzegels uit Duitsland & Zuid Afrika

1 herdenkingspostzegel en enveloppe ivm het bezoek 50 jaar geleden van JFK aan West Berlin (uitgave uit 2013) 1 postzegel ivm het 100-jar...
Afgelopen op 24-05-2018
Winnend bod: € 32,52
D6t2a3mc

Vintage blikken highway viaduct

Werkende highway viaduct uit de jaren 60 van Technofix (made in Western Germany) Leuk hebbeding voor jong en oud of voor de auto -en spee...
Afgelopen op 24-05-2018
Winnend bod: € 75,55
Nikki89

Decoratief medisch apparaat met toebehoren

Medische koffer van Homo-Flux uit de 1ste helft van de 20ste eeuw. Het apparaat diende voor UV straling /electro en infrarood behandeling...
Afgelopen op 24-05-2018
Winnend bod: € 35,66
braunkarel

Zeer decoratieve houten vintage vogels in nest

In mei legt elke vogel een ei, hier zijn de jongen juist uitgekomen. Deze unieke wanddecoratie is zeer decoratief en trendy. Nest met ...
Afgelopen op 24-05-2018
Winnend bod: € 119,80
elssae

Vintage Erres ventilator

Deze oerdegelijke werkende ERRES ventilator komt vermoedelijk uit de jaren 60 (made in Holland) Deze kan zowel staand als hangend (zie fo...
Afgelopen op 24-05-2018
Winnend bod: € 50,93
scheldestraat
1 - 10 van 6 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account