Lopende veilingen

1 - 10 van 25 veilingen

Sorteren op

Salontafel, DeNisco, jaren '60

Salontafel jaren '60 DeNisco (Italiaans) Egyptisch tafereel, chroom onderstel vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Bols Staander + glas

Keramieke houder voor een Bols glaasje Vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod

Plateau op voet: koper + Cloisonné

Zeer fraaie plateau op voet in koper met centraal een tafereel met cloisonné techniek ,  jaren 30 (Cloisonné is e...
Huidig bod: € 7,35
Bied nu! Doe een bod

Dinky Supertoys, Pressure Refueller

Speelgoedauto (leger) met opschrift: Dinky Supertoys, Pressure Refueller, Mecanno 642, Made in England Vertoont gebruikssporen, g...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

April Love, Jacques Colpaert

Landschap "April Love", geschilderd door Jacques Colpaert.  1923-1998, Brussel Er is schade (scheur links midden-boven)
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Schilderij Adriaan Vandewalle

Dorpszicht, geschilderd door Adriaan Vandewalle 1907-1997 : Diksmuide - Brugge Afmetingen zijn van de binnenkader
Huidig bod: € 33,60
Bied nu! Doe een bod

Keramiek, R. Vandeweghe

Keramieke schaal gesigneerd R. Vandeweghe  (Amphora)  Signatuur is niet meegebakken.  Wellicht heeft hij acheraf dit stuk ges...
Huidig bod: € 6,83
Bied nu! Doe een bod

SBF Bureaulamp, 1944

Duitse bureaulamp gebruikt door een garnizoenskommandant in een hoofdkwartier SBF,  BHT 1944 6303/61D In goede werkende staat,...
Huidig bod: € 75,00
Bied nu! Doe een bod

Koplamp auto, Willocq Bottin Bruxelles

Oude autokoplamp in koper , begin 20ste eeuw Willocq Bottin Bruxelles Met opschrift: "Breveté, Patented N° 21048/191C ...
Huidig bod: € 69,29
Bied nu! Doe een bod

Afrikaans Tinnen Figuren

12  Afrikaanse figuren ("soldaatjes") op een bronzen voetje Zeer decoratief
Huidig bod: € 34,76
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 25 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account