1 - 10 van 17 veilingen

Play big Bloemen Verkoper, 2442

Huidig bod: € 5,25

Play Big Postbode met doos, 2440

Huidig bod: € 5,25

Nintendo Donkey Kong JR

Huidig bod: € 48,30

verzilverde schaal op voet

Huidig bod: € 15,75

Verzamelmunten 60-40 België-Boudewijn

Huidig bod: € 286,77

Daum Asbak Kristal

Kubistische asbak / schaal van het Franse kristal DAUM In zeer goede staat vertoont weinig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 28,35

Citroën Maserati SW Majorette, ECH. 1/65

Speelgoedauto Citroën Maserati SW Majorette Made in France, ECH.1/65
Huidig bod: € 10,50

2 Rohe noordwolde Fauteuils, jaren 50-60

2 rotan fauteuils , Rohe Noordwolde,jaren 50-60 In zeer goede conditie,  niet gemerkt vertonen gebruikssporen
Huidig bod: € 73,50

Kinder racewagen

Metalen kinder racewagen Franse makelij  ( Jouets Favre, 39260 Moirans en montagne) In zeer goede conditie, vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 36,75

3 hanglampen STAFF

Huidig bod: € 11,38
1 - 10 van 17 veilingen