1 - 10 van 14 veilingen

Luster boulanger, Gaetano Sciolari

4 armige luster van procucent Boulanger (Luik) ontworpen door Gaetano Sciolari, jaren '70
Huidig bod: € 23,01

2 reclame-affiches Belgische spoorwegen

Huidig bod: € 1,60

Vintage Racing Cart

Vintage racing cart, kindermodel 50cc, 2-tact motor draait
Huidig bod: € 53,56

Keramieken zeepaardje, stijl amphora

Keramieken zeepaardje, niet gemerkt Amphora stijl Donkerrode ondergrond met bruine geglazuurde bovenlaag Kleine schilfer aan de neus
Huidig bod: € 1,00

Geslepen kristallen vaas,

Groene geslepen vaas, kristal Toegeschreven aan het Belgische Val Saint Lambert, door details en slijpwerk Gave conditie, geen schilfers
Huidig bod: € 11,55

Officiële Gids, expo 58

Huidig bod: € 17,39

Rocket Gun, Astra Ltd london

Huidig bod: € 2,88

Staanlamp, Raak Amsterdam, jaren '70

Staanlamp, jaren 70 designer onbekend, voor Raak Amsterdam vertoont gebruikssporen aan  voet (blutsen)
Huidig bod: € 31,51

kussend koppelje, jaren 60

Kussend koppeltje, magnetisch jaren 60 In goede staat,
Huidig bod: € 4,37

Mosa Plateel servies, art deco

Huidig bod: € 20,00
1 - 10 van 14 veilingen