1 - 10 van 15 veilingen

Platenspeler + boxen, Dual, jaren 60

Platenspeler met uitklapbare boxen en ingebouwde versterker, tafelmodel Dual HS 21, Duitsland Getest , OK
Huidig bod: € 10,00

Keramieken beeldje, jaren 70

Huidig bod: € 1,60

Amphora stijl vaasje, jaren 70

Kleine siervaas in keramiek stijl Amphora, niet gemerkt vertoont weinig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 1,00

Goebel wandvaas, jaren '50

Huidig bod: € 1,00

Alessi spiraal asbak

Asbak met uitneembaar spiraal ontworpen door Achille Castiglioni voor Alessi ( Italy) Vertoont weinig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 1,00

Dekselpot, Gouda stijl, Bergen, jaren '20

Huidig bod: € 1,00

speelkast, Arcade Classic

Huidig bod: € 632,11

Boch Keramis vaas, art deco

Huidig bod: € 147,14

Louis Kalff, Philips

Philips lamp ontwerp Louis Kalff, jaren '50 Getest ok, vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 420,10

De Gracieuze, Geïlustreerde Aglaja, eind 19de eeuw

Huidig bod: € 4,20
1 - 10 van 15 veilingen