1 - 10 van 14 veilingen

Fotoprenten, Expo 1931 Paris

Boekje met 6 fotoprenten voor expo 1931 te Parijs Section Congo Belge  vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 1,60

Flos bureaulamp, Italy

Huidig bod: € 28,69

Temde lampen, jaren '50-'60

Huidig bod: € 47,25

2 lounge chairs, eighties

2 jaren 80 lounge zetels. Buisframe Kussens zijn in leder, geen beschadigingen Ouderdomssporen
Huidig bod: € 46,32

Koffieservies Melitta pastel, miniatuur

Huidig bod: € 27,86

Schuco Picolo 707, BMW 50

Speegoedauto Schuco Picolo 707, BMW 50 Made in Western Germany Vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 15,00

Lesney driewieler

Speelgoedauto Lesney England
Huidig bod: € 10,51

11 miniatuur wielrenners

Huidig bod: € 38,50

Karate Kid figuren, 1986

Huidig bod: € 5,53

3 potjes Boch, model Viking, jaren 60

Villeroy & Boch potjes , van de collectie Viking, jaren '60   in perfecte staat
Huidig bod: € 6,96
1 - 10 van 14 veilingen