Lopende veilingen

1 - 10 van 20 veilingen

Sorteren op

Polychrome vaas + deksel

Geglazuurde kermamieke vaas met deksel Florale decoratie, naar alle waarschijnlijkheid handgeschilderd, doet Frans aan. Geen zichtbare...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

2 paar tapdans claquettes

2 paar claquettes om te tapdansen, 1 paar maat 42 en het andere paar 1 ( 41?)  Gemerkt Capezio Teletone Tap, Trademark
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Speelgoedkassa

Blikken speelgoedkassa, made in Western Germany. Met opschrift Imperial Werkt nog perfect In vintage conditie
Huidig bod: € 7,25
Bied nu! Doe een bod

Kosta Boda theelichthouder, glas

Theelichthouder van het Zweedse merk Kosta Boda ontwerp Ulrica Hydman-Vallien, handgeschilderd incusief originele doos Vertoont gee...
Huidig bod: € 2,99
Bied nu! Doe een bod

Bronzen beeldje, Corry Ammerlaan

Bronzen beeldje beeldje van de Nederlandse kunstenares Corry Ammerlaan Van Niekerk. Thema: samenspel, samenwerken
Huidig bod: € 10,55
Bied nu! Doe een bod

Bloemen kroonlucher

Kroonluchtertje met gekleurde bloemen.  Zeer waarschijnlijk Franse herkomst  Gecontroleerd, werkt Vertoont vintage gebruikss...
Huidig bod: € 25,64
Bied nu! Doe een bod

Fontein, Gaget Gautier & Cie

19de eeuwse fontein van de Franse firma Gaget Gautier & Cie.  Het is een waterfonteintje  dat  je in Parijse 19...
Huidig bod: € 78,75
Bied nu! Doe een bod

Kinderstoel Reischmann & Sons New York

Houten kinderstoel, gemerkt Reischmann & Sons New York Stevig gemaakt en redelijk zware stabiele stoel,  kwaliteit ! Ver...
Huidig bod: € 5,09
Bied nu! Doe een bod

Staanlamp GEPO AMSTERDAM

Stijlvolle staanlamp van GEPO AMSTERDAM. Heeft twee lampen die tegelijk of elk apart kunnen branden. Bediening met drukknopen Chroom, jar...
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod

Nintendo Game Boy, model DMG-01, 1989

Ninendo Game Boy + 6 bijhorende spellen + draagtas 1989, made in China
Huidig bod: € 16,81
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 20 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account