Lopende veilingen

1 - 10 van 14 veilingen

Sorteren op

Figurine, Otter , Royal Doulton

Handgemaakt porseleinen beeld (otter) Royal Doulton, Images Of Nature Bright Water, HN 3529 Vertoont weinig of geen gebruikssporen ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Gravure Felix Timmermans en het Kindeke Jezus

Een gravure met een kerstafereel en een afbeelding van Felix Timmermans Opschrift in potlood : Felix Timmermans en het Kindeke Jezus in V...
Huidig bod: € 13,50
Bied nu! Doe een bod

Alessi, Mario Botta

2 schenkkannen / karaf.  "Pitcher Mia" Pitcher Tua" = van mij en van jou Ontwerp door Mario Botta (Zwitsers architect...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Mammut speelgoedauto, jaren '70

Speelgoed vuilniswagen, jaren '70 materiaal: plastiek en blik afkomst: Duitsland Vertoont lichte gebruikssporen.  Er ontbr...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Gorillaz, boek

Gorillaz: Rise of the Ogre Hardcover , 2006 ISBN 1-59448-931-9, 200 blz Vertoont lichte gebruikssporen Gorillaz is een virtuel...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Power Blaster, Power Rangers

Power Blaster speelgoed geweer Nog in originele verpakking 5 wapens in één 1995, Saban Entertainment
Huidig bod: € 15,33
Bied nu! Doe een bod

Tomado rekje, jaren '50

Metalen Tomado wandrek, jaren 50 Met 3 legplanken in geel, rood en ivoor - kleur.  Dragers als leggers zijn gemerkt Vertoont gebr...
Huidig bod: € 73,51
Bied nu! Doe een bod

Termocrisa thee servies, jaren '50

13 delig : 12 kopjes, 12 ondertassen en 1 suikerpot, glas,  jaren '50 Termocrisa iriserende perzik, Mexico De suikerpot is va...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

Hanglampen Raak Amsterdam, jaren '70

7 hanglampen van het Nederlandse merk RAAK AMSTERDAM Donkerbruin gepoederlakt metaal (staal) 7 stuks waarvan 1 geen binnewerk / schroe...
Huidig bod: € 73,50
Bied nu! Doe een bod

Honingpot,Arabia, Finland

Arabia Finland Pomona deksel Bee Pot Keramiek Vertoont weinig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 6,45
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 14 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account