1 - 10 van 53 veilingen

Vaas / Kruik in Belgisch aardewerk

Huidig bod: € 1,00

Bureaulamp ERPE

Huidig bod: € 1,13

Industriële kruk

Huidig bod: € 1,00

Vaas Bay West- Germany

Huidig bod: € 1,00

Twee vintage Micky Mouse spaarpotten

Huidig bod: € 1,00

Boeiende reddingsboei

Huidig bod: € 11,55

Aquarel van Marcel Cockx

Huidig bod: € 31,51

Bar globe

Huidig bod: € 115,79

Poster Vogue juli 1920 cover

Huidig bod: € 20,00

Prachtige oude reiskoffer

Huidig bod: € 29,27
1 - 10 van 53 veilingen