1 - 10 van 25 veilingen

Prachtige stoel - modernistisch ontwerp

Huidig bod: € 3,26

Houten indianenbeeld

Huidig bod: € 1,00

Traditionele matroeska

Huidig bod: € 2,47

Buste in keramiek, gesigneerd Alexander Roeland

Huidig bod: € 1,60

Oude lederen legerhelm

Oude lederen legerhelm in zeer mooie staat. Afmetingen: 28 cm op 25 cm en 10 cm diep
Huidig bod: € 1,60

Boek: LE CONTES DE PERRAULT – DE SPROOKJES VAN PERRAULT

Huidig bod: € 1,60

Boek CONTES MERVEILLEUX

Huidig bod: € 5,00

ALBUM BOTANICA – CÔTE D’OR

Huidig bod: € 7,35

Larousse verzameling van Franstalige encyclopedie

Huidig bod: € 1,00

Mooie booglamp

Huidig bod: € 92,62
1 - 10 van 25 veilingen