1 - 10 van 30 veilingen

Prachtige aquarel Marcel van Driessche

Huidig bod: € 78,76

Collectie miniatuur/bouwpakket FALLER

Huidig bod: € 11,30

Retro Luster

Toffe retroluster in goede staat. Met vier lichtpunten + decoratie in metaal, kap in verhard plastic. Diameter: 45 cm
Huidig bod: € 1,80

Vintage Kuipzetel

Huidig bod: € 60,77

Hobbelpaard

Huidig bod: € 31,51

Zetel van designmerk COR

Huidig bod: € 52,51

Houten schoolbank

Oude houten schoolbank. De bank heeft een hoogte van 70 cm en een breedte van 80 cm. In goede staat.
Huidig bod: € 58,34

4 Vintage stoelen

Mooie vintage stoelen, kuipvormig uitgevoerd met een houten zitting en een ijzeren onderstel. In goede staat.
Huidig bod: € 63,17

Houten schoolbankje

Leuk houten schoolbankje in donker hout. In goede staat. Hoogte 60 cm en breedte 58 cm.
Huidig bod: € 26,82

4 leuke stoelen

Huidig bod: € 5,00
1 - 10 van 30 veilingen