Lopende veilingen

1 - 10 van 55 veilingen

Sorteren op

retro metalen keuken

wit geëmailleerde metalen keuken uit eind jaren '60 begin '70 voor een oppervlakte van ongeveer 2 a 3 meter op 4 meter, in...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Elmer Batters fotoboek

Elmer Batters " legs that dance to Elmer's tune" uitgegeven bij Taschen Boek zit gewikkeld in nylon stof  
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

In de stille Stede

- Albert Goethals en Jan Schepens boek over Brugge gedrukt in 1941 40 litho's van Albert Goethals en tekst van Jan Schepens...
Huidig bod: € 75,00
Bied nu! Doe een bod

oude boeken Franse schrijvers

- Les confessions van JJ Rousseau , deel 1 - Fables de J. de la Fontaine , met 100 gravures - Victor Hugo's Sämmtliche werke ...
Huidig bod: € 100,00
Bied nu! Doe een bod

Aster Berkhof :rotsen in de storm

2 boeken van Aster Berkhof : Rotsen in de storm uit 1947 Waarschijnlijk eerste druk Harde kaft
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

5 oude boeken 19 eeuw

-Rose de Tannenbourg; Schmid met 2O gravures en kleurrijke harde kaft - Mabel Vaughen van Gaskell uit 1857  -Morceaux choisis des...
Huidig bod: € 4,73
Bied nu! Doe een bod

M. Tullii Ciceronis

- 2 boeken M Tullii Ciceronis van Reinholdus Klotz uit 1864 : Latijns harde kaften
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Charles Dickens en Karel van de Woestijne

-Het leven en lotgevallen van David Copperfield  door Charles Dickens vertaald door Dutric, harde kaft - 2 boeken De schroeflijn van...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

oude boeken

-Oeuvre complètes de Fenimore Cooper, geillustreerd -Une reine de France au 19e siècle Marie-Amélie door Auguste Tro...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

oude boeken Franstalig

- Discours parlementaires de Paul Janson , deel 1 1905 , deel 2 1906 - La code Napoléon explique ... door J.J. Delsol , deel 2 185...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 55 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account