1 - 10 van 26 veilingen

Koen Scherpereel ets

Huidig bod: € 100,00

Mattel en Universal jaren '70 speelgoed

Huidig bod: € 1,79

Arthur Waagen beeld

Gebronseerd 19 eeuws zamac herten-tafereel  getekend A. Waagen ( Germany :1833-1898?)
Huidig bod: € 210,10

Ingmar Relling relaxzetel

Huidig bod: € 49,98

View-master projector

2D projector kit ( in verpakking)  en draagbare View-master met 11 verschillende schijfjes getest : geen garantie
Huidig bod: € 1,60

Plexi space-age tv meubel

jaren '70 rolmeubel in plexi en chrome
Huidig bod: € 1,70

Yngve Ekström - Pastoe lounge chairs

Huidig bod: € 21,10

Fly Line stoelen jaren '80

3 wire stoelen in wit gelakt metaal , waarschijnlijk naar ontwerp van Giandomenico Belotti 's ( 1922-2004) spaghetti stoelen
Huidig bod: € 1,79

Aldo Rossi stoelen

4 Molteni gefabriceerde houten stoelen , model uit 19988 ontworpen door Aldo Rossi ( 1931-1997)
Huidig bod: € 1,70

Kartell tafel

Huidig bod: € 218,95
1 - 10 van 26 veilingen