1 - 10 van 19 veilingen

Kunstwerk in glas

Y Royon  gekleurd glaspasta in  metalen statief Getekend y royon ( Yvan Royon Brugge 1938- ?)
Huidig bod: € 46,32

Thonet Long John stoelen

Huidig bod: € 16,80

Antieke vitrine kasten

Huidig bod: € 157,50

Colombus glazen wereldbol

Huidig bod: € 38,61

Tibetaanse thanga's

Huidig bod: € 141,23

Gietijzeren tuin potten en vazen

Tuin ornamenten, 2 koppels,   in gietijzer met zalm/roest kleurige patine zwaar
Huidig bod: € 50,00

Retro bol-lampen

Huidig bod: € 40,53

Decamps Adolphe schilderij

Olieverfschilderij van A. Decamps ( 1919)  in houten kader met glas gesigneerd en gedateerd onderaan
Huidig bod: € 21,10

Georgia Jacob lamp Venus

Huidig bod: € 69,96

Gietijzeren putti's en vaas

Afgelopen op 18-09-2017
Winnend bod: € 246,74
pvers
1 - 10 van 19 veilingen