Lopende veilingen

1 - 10 van 59 veilingen

Sorteren op

ETS, Boot aan de Rupel-Georges Averhals

Georges Averhals, grafiek uit de Antwerpse school (1906-1975) 19/100 Sienna-inkt In goede staat, mits lichte gebruiksporen http:...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage staande Fat Lava vloerlamp

Grote vintage staande Fat Lava lamp / vloerlamp gemaakt in de jaren '60. Markering op de bodem: 215/40-W-Germany-Foreign (zie foto) ...
Huidig bod: € 9,00
Bied nu! Doe een bod

Kuifje / Hergé - Lampenkap Porcelaines de Bruxelles

Deze lampenkap werd geproduceerd door Porcelaines de Bruxelles in de jaren '90. De kap vertoont ouderdomskenmerken en heeft gebruiksp...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Zeemeermin in keramiek

Zeemeermin met een beige glazuurlaag op rode klei.  Gemaakt om op te hangen aan een wand. Het stuk is gesigneerd, zie foto. Het i...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Decoratieve zeilboot

Decoreer uw huis in het nautische thema. Past uitstekend op uw vensterbank of als pronkstuk op de schouw. Materiaal: hout en zeil in baal...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

VINTAGE ROOKSET

  Het geheel bevat ondermeer, 7 aanstekers, plus vulling met steentjes (niet compleet), o.a. - Imco-aansteker Dit ontwerp ...
Huidig bod: € 9,00
Bied nu! Doe een bod

Rookset pijpen

Voor de verzamelaar en liefhebber hebben we 3 oude pijpen in gebruikte staat.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

3 antieke boeken:Histoire de Belgique-Théodore Juste1868, Histoire des chiens célèbres-Emile Richebourg 1869

Théodore Jean Baptiste Joseph Juste (Brussel, 11 januari 1818 - Sint-Gillis, 10 augustus 1888) was een Belgisch historicus en schrijv...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Loto Robbedoes-Spirou, lottospel 1950

  Titel:Loto Robbedoes   Algemene spelnaam:Lotto (cijfers) &...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Asterix en Obelix DARGAUD/BERON delen 1 tot 6 Luxe editie

Voor verzamelaars en stripliefhebbers Luxe-editie: rode, lederen hardcover -Deel 1 (1978) : De Gallier - Het gouden snoeimes - De Gothen...
Huidig bod: € 26,78
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 59 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account