Lopende veilingen

1 - 10 van 40 veilingen

Sorteren op

vintage design lamp

Glashütte Limburg ( Germany)  design wit glazen luchtbellen/gemarmerde hanglamp Met groot witte gloeilamp en koperen beves...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

retro buffetkast

Typische retro gefineerde buffetkast met verlichte bar stijl van V-form Buiten een gaatje van een vijs aan de zijkant en ontbrekende t...
Huidig bod: € 16,59
Bied nu! Doe een bod

retro salontafel

Salontafel met glazen blad , chroom onderstel en keramiek tegels
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Eames EA108 stoelen 6 x

6 stuks replica vergader/eettafel stoelen geinspireerd op design stoel uit 1958 van Ch.& R. Eames Bekleding uit mesh en frame al...
Huidig bod: € 120,00
Bied nu! Doe een bod

Stefan Tessely

olieverfschilderij van Tessely Stefan (1934) uit laat Latemse-school periode In houten kader en gesigneerd voor en achter
Huidig bod: € 131,26
Bied nu! Doe een bod

oude prenten

- Oude print ( fotogravure) van L.Angerer uit periode rond 1850 naar gravure van W.Mentzing en werk van H.Kretzschmer   ( 181...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

oude etsen

- Ets van Romain Malfiet (1910-2006) : "Brabo" uit 1959,gesigneerde oplage 117/150 . In kader met glas - Ets van Emiel de Cooma...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

etsen

Ets  naar werk van Egon Schiele van zijn vrouw Edith . Handteking moeilijk leerbaar.In kader met glas Tekening ets , handtekening mo...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Lino's

4 houtsneden uit verschillende periodes - Lino genaamd " zeeduivel" en gedateerd 1965 , signatuur moeilijk te lezen . In houten...
Huidig bod: € 1,74
Bied nu! Doe een bod

Maison Baguès lampen

2 tafellampen van Franse Maison Baguès Voetstuk in soort gebrand messing en zwart/gouden kap niet zeker als het originele kappe...
Huidig bod: € 23,10
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 40 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account