1 - 10 van 30 veilingen

Pierre Courtin compositie

Genummerde en getekende litho 230 op  300 in kader met glas
Huidig bod: € 1,60

Lucien Carletti aquarel

Aquarelle in kader met glas
Huidig bod: € 8,40

Fratelli Alinari print op doek

Huidig bod: € 1,00

Godin beelden in kunsthars

Huidig bod: € 1,60

retro bureaulam

Verstelbare bol retrolamp in chroom en wit gelakt metaal Met spiegellamp en draad schakelaar getest
Huidig bod: € 1,60

Sony GPS IPS-360

Huidig bod: € 1,00

Nintendo Game boy's

Huidig bod: € 70,00

Hohner muziekinstrumenten

Huidig bod: € 1,00

Byzantijnse Icoon

Hand gemaakte copie van Byzantijnse icoon gecoat met zilver 950/1000 ( Griekenland) Veeg in beschilderde hoofden etiket achteraan
Huidig bod: € 18,27

verzilverd huisraad

Huidig bod: € 20,80
1 - 10 van 30 veilingen