1 - 10 van 50 veilingen

Walter Swennen litho's

Huidig bod: € 5,25

Marilyn Monroe gerasterde groot portret

Huidig bod: € 1,60

travertin staande lamp

Huidig bod: € 1,70

Strax Casala stoelen

Huidig bod: € 1,70

Swiss made vintage horloges

Huidig bod: € 47,25

Tomado metaal rek

Huidig bod: € 69,30

Putzler design lamp

Huidig bod: € 7,00

louis XV commode

Huidig bod: € 5,81

antieke vaas en coupe

Kristallen vaas met vergulde metalen voet Coupe met messing voet en handvaten
Huidig bod: € 5,25

Mont Joye vaas

grote Franse Mont-joye vaas , van amethyst tot parelmoer kleur glas, met glazuur flora decoratie Misschien Art-nouveau periode
Huidig bod: € 40,00
1 - 10 van 50 veilingen