Lopende veilingen

1 - 10 van 23 veilingen

Sorteren op

Steen Ostergaard stoel voor Bramin

Model " action recliner" relaxstoel ontworpen door Deense ontwerper Steen Ostergaard (1935 ) voor Bramin Stoel dateerd uit 1986...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

design 1 zit

Design relax/draai-stoel in stof en chroom onderstel    
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

antiek rek

Rek  Engelse stijl in zwart gelakt hout  
Huidig bod: € 23,64
Bied nu! Doe een bod

Cornucopia houten beeld en zuil

"Hoorn des overvloeds" zwaar en groot vol gekapt houten beeld om op te hangen Console met ornamentiek in hout Donkerbruine p...
Huidig bod: € 14,70
Bied nu! Doe een bod

retro dokters weegschaal

Retro weegschaal nog in degelijke staat
Huidig bod: € 34,58
Bied nu! Doe een bod

Amerikaanse rolluik ladenkast

Houten rolluik kast met houten uitschuifbare lades in degelijke staat , enkel blijft de rolluik soms niet steken in de kast
Huidig bod: € 152,00
Bied nu! Doe een bod

P. Serste beelden

 terra cotta beelden met glazuur van Belgische kunstenaar Paul Serste (1910 - 2000)  beide  gesigneerd. jaren ' ...
Huidig bod: € 32,54
Bied nu! Doe een bod

Amerikaanse rolluik-bureau

Oude houten rolluik bureau in Amerikaanse stijl . Rolluik en sloten  werken nog vlot gemerktbrand in lade ( moeilijk te lezen) ...
Huidig bod: € 123,67
Bied nu! Doe een bod

LĂ©on Danchin litho

Groot jacht tafereel lithografie van Franse kunstenaar Léon Danchin (1887-1938) In houten kader met glas Gesigneerd en in druk:...
Huidig bod: € 50,00
Bied nu! Doe een bod

Jubileum uitgave van Guido Gezelle's volledige werken

9 boeken van 18 delen met werken van Guido Gezelle, 1930 tot 1937 . in lederen kaft diepdruk gestempeld portret van Gezelle Doo...
Huidig bod: € 63,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 23 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account