Lopende veilingen

40 - 49 van 210 veilingen

Sorteren op

Vintage boekenreeks landen - Piet Bakker

Een mooi Vintage boekenreeks landen Uitgave van Douwe Egberts N.V. Joure 'Friesland) en Utrecht Opgericht 175...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Twee beeldjes soldaten - Zamac

2 heel mooie soldaat beeldjes van metaal, zamac. Niet gemerkt.  
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Boek - Geschiedenis van de Cartografie - Charles Bricker

Boek - Geschiedenis van de Cartografie - Charles Bricker - Atrium Dit fascinerende boek neemt u mee door de geschiedenis van 2000 ja...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

5 kannetjes met tinnen deksel - Royal tettau -Bavaria

5 kannetjes met tinnen deksel in perfecte staat. Heine Jahresseidel, Royal Jettau. - Bavaria Tettau Limitierte Auflage jaren: 1980, 1...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

3 blauwe vazen - Societe Ceramique Maestricht

3 mooie blauwe vazen van Societe Ceramique Maestricht in heel mooie staat, 2 dunne en 1 dikke vaas. Made in Holland 2 dunne vazen: L...
Huidig bod: € 2,47
Bied nu! Doe een bod

Geel koperen vijzel

Geel koperen vijzel met stamper. Inclusief serveerpotje.
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Dienblad Expo 58

Een heel mooi dienblad Expo 58, Cogebi Ornamin Marque Deposee. Nr. 4330 Wereldtentoonstelling Brussel 1958 In heel mooie staat met versc...
Huidig bod: € 12,90
Bied nu! Doe een bod

Geslepen spiegel dienblad - Murano

Een prachtige vintage dienblad (ook wel een 'vanity tray' genoemd) met een geëtste spiegel van een Victoriaanse roman scè...
Huidig bod: € 2,92
Bied nu! Doe een bod

Collectie diverse stenen

Dieverse stenen in mooie staat, verschillende stenen en vormen. Onder andere een paars quartz kristal.
Huidig bod: € 12,62
Bied nu! Doe een bod

Bronzen beeldje Afrikaanse danseres

Onbekend beeldje van een danseres. Houten voet.
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 210 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account