30 - 39 van 210 veilingen

Zijden halter neck top gemerkt Gucci

Zijden halter neck top ( gemerkt Gucci) 100% zijde perfecte staat
Huidig bod: € 1,50

Vintage Pierre Cardin tas

Zeer apart exemplaar, een beetje tussen handtas en beautycase of reistas. Erg leuk en uniek. Vertoont lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 2,00

Collectie postkaarten met dorpszichten (+200)

Huidig bod: € 26,25

H. Bequet Whisky fles

Huidig bod: € 1,60

vier glasramen

vier glasramen in kader van lood. De glasramen zijn in goede staat. Met ketting om op te hangen.
Huidig bod: € 1,00

Album foto's koninklijke familie

Huidig bod: € 1,00

lichtreclame Coca cola

LICHTRECLAME COCA COLA LICHTE BESCHADEGING PLEXIGLES(  bevestigingschroef) H 31 cm / L 31 cm /Diepte 11
Huidig bod: € 1,00

Russische militaire pet met insignes

Russische militaire pet met allerlei metalen en stoffen insignes, binnenin stempel met het jaartal 1976
Huidig bod: € 1,60

set koperen muurkandelaars met putti

2 koperen muurkandelaars met putti beeldjes 1.8 kg x 2 hoogte +/- 33 cm
Huidig bod: € 1,00

Wit stenen beeld van romeinse vrouw

Wit stenen beeld van romeinse vrouw. in mooie staat. Voet van hout, het is niet gemerkt.
Huidig bod: € 3,26
30 - 39 van 210 veilingen