1 - 10 van 110 veilingen

De Flandriens – Borgerhoff & Lamberigts

Huidig bod: € 10,00

Oranje retro nachtlampje

Leuk oranje retro nachtlampje. Van het Franse merk Maison du Monde. Serienummer: 255272. Getest en werkend.
Huidig bod: € 47,26

Twee verzamelboeken over U2

Huidig bod: € 3,16

Pokémon Display in Actie

Doos met Pokémon figuren die door een druk op de knop belicht worden en in actie komen. Erg leuk voor de Pokémon fans onder ons.
Huidig bod: € 21,00

Artemide Tizio tafellamp

Prachtige tafellamp van het Italiaanse merk Artemide, model Tizio. Getest en werkend. Beschadiging aan de voet van de lamp (zie foto’s).
Huidig bod: € 21,10

Muzikanten porselein beeld van Zaphir

Huidig bod: € 1,70

Art Deco kannetje Boch La Louvière

Mooi art deco kannetje van de ontwerpers Boch La Louvière – Karamis Catteau – Made in Belgium. Nummer 89/0 – D/91.
Huidig bod: € 18,60

Gouden tandenstokers

Twee doosjes gouden tandstokers in de vorm van een pijl. Met sticker: doré a l’or fin 24 carats.
Huidig bod: € 12,90

Harmonica M. Hohner – Rheingold met opbergdoos

Huidig bod: € 1,80

Dominospel – Ebbenhout– 28 stenen

Huidig bod: € 23,73
1 - 10 van 110 veilingen