1 - 10 van 120 veilingen

Vintage flowergirl figurine

Prachtig jaren’50 porseleinen meisje met bloemen, made in Italy. Vertoont lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 2,94

Vintage kinderboek Zonne-straaltjes

Huidig bod: € 2,00

KARE Design Booglamp

Huidig bod: € 22,17

Antieke Art Déco Pique-fleur

Mooie antieke pique-fleur vaas in art déco stijl. De vaas bestaat uit okergeel glas. Kleine beschadiging aan het glas bovenaan.
Huidig bod: € 5,09

Vintage Boch La Louvière kruik en vaas

Huidig bod: € 4,44

Vintage wereldbol Magellan

Heel erg leuke vintage wereldbol met een zwart metalen onderstel en een metaalkleurige as. Mooi als decoratief element in elk interieur.
Huidig bod: € 3,00

Vintage boek “Reize rondsom de werreld” door George Anson

Huidig bod: € 15,76

Oud boek Rodin van A. Henri Martinie

Huidig bod: € 4,00

Trompet van Voggenreiter Volt + mondstuk 7c

Huidig bod: € 5,61

Twee dolken met versierde hoes

Huidig bod: € 4,00
1 - 10 van 120 veilingen