1 - 10 van 125 veilingen

Phillips Mechanical Engineer - Made in Holland

Bouwdoos van Phillips - Mechanical Engineer. Prachtige houten doos. De bouwdoos bevat nog veel elementen maar de motoren ontbreken.
Huidig bod: € 1,60

Dienblad met vlinders

Houten dienblad met vlindermotief onder het glas
Huidig bod: € 2,40

Franse stijl tafelklok met twee kandelaars

Gouden Franse stijl tafelklok met twee kandelaars in zelfde stijl
Huidig bod: € 55,15

Twee versterkers Sphinx Project Twelve MK3

Twee versterkers Sphinx Project Twelve - 230 Volt 50/60Hz - Max. power: 300VA - Fuse Rating: 3.15A S.B. - Made in Holland. Bevat gebruikssporen
Huidig bod: € 200,00

Blikken doos Peter & De Wolf

Blikken doos met tekeningen van Peter en de wolf. DBF.
Huidig bod: € 1,60

Handtas OIOI Australië

Huidig bod: € 5,00

3-delig verzilverd theeservies Cornish Pewter - James Dixons and Sons

Verzilverd theeservies bestaander uit theepot, suikerpot en melkkannetje. 4212PM. Made in England.
Huidig bod: € 1,00

Alessi Kaasstolp

Gebroken witte kaasstolp van het merk Alessi. Uit 1997. Gemaakt van Keramiek.
Huidig bod: € 17,38

Star Wars LP: The Empire Stirkes Back

Huidig bod: € 21,10

De Verbroedering 1948 (kader met tekening wedstrijdduif)

Offset Fr. De Smet & Zoon, Antwerpen. Hoogstijn Fr. Kamioen Jonge Duiven - 11 prijzen. Zwarte kader.
Huidig bod: € 4,20
1 - 10 van 125 veilingen