Lopende veilingen

1 - 10 van 124 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Vintage Star wars lp

Dubbel lp bande originale du film la guerre des Etoiles door John Williams en het London Symphony Ochestra uit 1977. Dubbel lp van de origin...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Vintage Grace toneelkijker

Toneelkijker, origineel, in parelmoer en koper. mooi exemplaar. Vertoont gebruikssporen.
Huidig bod: € 9,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage tafellamp

Zeer mooi grote tafellamp met metalen voet en glazen kap, vermoedelijk Italiaans design, lijkt een beetje op de paddestoellampen, maar de ka...
Huidig bod: € 10,80
Bied nu! Doe een bod

Jamo Graphic speakerset (2 stuks) Zwart

Speakers zo dun kan dat? En of dat kan met de Jamo Graphic satelliet speakers met glazen front, met een schitterend en effectief design van ...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage Bose Spatial Control Receiver

Stereo AM/FM Receiver uit 1979, vrij zeldzaam exemplaar. Werkt en is een zeer goede staat. Vertoont zeer lichte gebruikssporen.  &...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Art deco borrelset

Bestaande uit fles en 6 borrelglaasjes, zeer mooi. De stop van de fles ontbreekt.
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Lot van 3 tijdschriften van ‘Sportkampioenen en Vedetten’ (nadien ‘Sportfiguren’ genoemd)

Deze drie Antwerpse sporttijdschriften van de jaren 50 zijn een echt verzamelitem voor elke voetbalfan. De covers werden met kleur bedrukt, ...
Huidig bod: € 4,21
Bied nu! Doe een bod

Vintage metalen xylofoon – Trade F.M.T. Mark

Metalen kinder Xylofoon met pianoonderstel die de naam New Piaphone krijgt. Het design is van Trade F.M.T. Mark en werd geproduceerd in...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Drie 4-delig sets jungle kinderbestek van Zwilling J. A. Henckels

De sets bevatten een zilveren vork, mes, soeplepel, en koffielepel met telkens een dier in gegraveerd (flamingo – giraf – zeelee...
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

WIKING 251 – Passagiersschip – Bremen Europa - 1928

Dit miniatuurschip uit 1928 werd in metaal gegoten. Het passagiersschip is in een goede staat, weinig beschadigingen. De miniatuur werd geba...
Huidig bod: € 4,93
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 124 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account