1 - 10 van 126 veilingen

Handgeschilderde Matroesjka

7-Delige Handgeschilderde Matroesjka, in goede staat. Te bezichtigen in de winkel van Brasschaat.
Huidig bod: € 1,80

Viewmaster 3-Dimension viewer met 18 “reels”

Huidig bod: € 8,23

Hout vis mes vork

Huidig bod: € 26,25

Spaarpot J.Mira

Huidig bod: € 1,00

Boek Quand L'affiche faisait de la réclame!

Huidig bod: € 2,94

Peugot Dinky Toy

Limited edition Peugeot 203 Dinky Toy uit 1960. Speciaal door Meccano ontworpen. Prachtig collectors item met lichte gebruikssporen
Huidig bod: € 10,50

Oude politiefluit

Huidig bod: € 2,00

Vintage Blik Milady

Huidig bod: € 1,60

Amerikaanse Olielamp

Huidig bod: € 1,00

Antieke stoel

Huidig bod: € 9,50
1 - 10 van 126 veilingen