20 - 29 van 108 veilingen

De Kruisweg - 14 staties - Joseph FĂĽhrich/ Alois Petrak

Huidig bod: € 57,92

Kader Oorkonde Koppelingsraad NVI Hoei

Huidig bod: € 1,00

Landschap - Henri Emile Vollet

Huidig bod: € 50,00

Intérieur d'église - F. Ros

Huidig bod: € 52,51

Stilleven 2 - Hélène Tarchet

Mooi schilderij stilleven met bloemen in vazen getekend Hélène Tarchet afm 60,5 x 80,2 cm olieverf op doek
Huidig bod: € 52,51

Stilleven 1 - Hélène Tarchet

Huidig bod: € 27,58

Lithografie femme Ă  l'Ă©chelle - Albert Ferro

Ovale lithografie van Albert Ferro, gesigneerd en genummerd met potlood 194/380 afmetingen: 29x38, kader 55x44
Huidig bod: € 31,51

Lithografie femme aux oiseaux - Albert Ferro

Huidig bod: € 33,10

Winterlanschap - J.Maeseman 1910

Huidig bod: € 28,96

Stilleven (bloemen met vlinders) - A.Debrus 1874

Huidig bod: € 57,92
20 - 29 van 108 veilingen