Lopende veilingen

10 - 19 van 72 veilingen

Sorteren op

"Robbedoes album" nr 24 hardcover goede staat 1948

Beschrijving: Robbedoes was de Nederlandstalige uitgave van het Belgische Franstalige stripweekblad Spirou, genoemd naar de held uit de str...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Franse Barokstijl klok met 2 vijfarmen kroonluchters in brons, begin 19de Eeuws

Fijn (waarschijnlijk vergulde) Franse barokstijl klok in opengewerkt koper. Deze hebben een restauratie nodig. Zo is er bij de klok het gl...
Huidig bod: € 75,00
Bied nu! Doe een bod

Schilderij op paneel - getekend I.Dehouck 1980

Kunstenaar : Ivan Dehouck ° Alveringem (W. Vl) 15.3.1945, nu wonende te Wilsele (Leuven) (niet geschilderd met penseel maar met spatel...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

"Robbedoes album" nr 21 hardcover redelijke staat 1947

Beschrijving: Robbedoes was de Nederlandstalige uitgave van het Belgische Franstalige stripweekblad Spirou, genoemd naar de held uit de str...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

"Robbedoes album" nr 20 hardcover 1947

Beschrijving: Robbedoes was de Nederlandstalige uitgave van het Belgische Franstalige stripweekblad Spirou, genoemd naar de held uit de str...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

"Robbedoes album" nr 15 hardcover goede staat 1945

Beschrijving: Robbedoes was de Nederlandstalige uitgave van het Belgische Franstalige stripweekblad Spirou, genoemd naar de held uit de str...
Huidig bod: € 28,78
Bied nu! Doe een bod

"Robbedoes album" nr 22 hardcover

Beschrijving: Robbedoes was de Nederlandstalige uitgave van het Belgische Franstalige stripweekblad Spirou, genoemd naar de held uit de str...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

"Robbedoes album" nr 18 hardcover goede staat 1946

Beschrijving: Robbedoes was de Nederlandstalige uitgave van het Belgische Franstalige stripweekblad Spirou, genoemd naar de held uit de str...
Huidig bod: € 35,19
Bied nu! Doe een bod

"De zwarte hoeden" Robbedoes en Kwabbernoot nr 3 /1952

Omschrijving: Robbedoes en Kwabbernoot (Frans: Spirou et Fantasio) is een stripreeks gecreëerd door de Franse tekenaar Robert Velter (...
Huidig bod: € 36,96
Bied nu! Doe een bod

"De roof van de marsipulami" Robbedoes en Kwabbernoot nr 5a hardcover zeer goede staat

Omschrijving: Robbedoes en Kwabbernoot (Frans: Spirou et Fantasio) is een stripreeks gecreëerd door de Franse tekenaar Robert Velter (...
Huidig bod: € 45,68
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 72 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account