Lopende veilingen

1 - 10 van 20 veilingen

Sorteren op

Instamatic camera - Kodak

1972 - 1977, Kodak. Zeer weinig gebruikssporen. Naam vorige eigenaar wel vermeld in hoes : zie foto. Type : viewfinder camera. Film...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Collectie auto's James Bond uit verschillende films

18  auto's uit verschillende James Bond films. Waren in 2007/2008 verkrijgbaar bij tijdschriften. In goede staat.
Huidig bod: € 36,76
Bied nu! Doe een bod

Boek 'Dichterschap en werkelijkheid' - W.L.M.E. van Leeuwen

Geïllustreerde literatuurgeschiedenis van Noord- en Zuid-Nederland en Zuid-Afrika. Zwart-wit- en kleurfoto's Onder redactie ...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Virgin of Candelaria - Tenerife

Religieuze beeltenis van de Madonna van Tenerife. Eén van de weinige religieuze beelden uit de Rooms-Katholieke kerk waar de figuu...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Melkkannetje - Salins France

Melkkannetje gedecoreerd met vogel op bloesemtak, afgewerkt met gouden randje. Merk : Salins op onderkant kannetje : zie foto. In zee...
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

Litho FOLON The Meeting

Litho van de Belgische kunstenaar Folon (surrealisme) Speciale uitgave van 1999 voor de werknemers van Volvo Cars Genummerd in potloo...
Huidig bod: € 39,69
Bied nu! Doe een bod

Vintage metalen speelgoedkeukentje - Sarah Kay

Vintage metalen speelgoedkeukentje Made by Martin Fuchs (Duitsland) Ontwerp: Sarah Kay - Holly hobbie Dateert uit de jaren '70 ...
Huidig bod: € 14,70
Bied nu! Doe een bod

Antiek Frans snuisterdoosje / sieradenkistje

Antiek Frans snuisterdoosje in verguld messing Souvenir de Lourdes Dateert uit de periode 1900-1940 Mooie vintage staat, kleine geb...
Huidig bod: € 31,51
Bied nu! Doe een bod

Minnie Mouse - houten beeld

Houten beeld van Minnie Mouse In goede staat, wel wat slijtage bv. aan de hand (zie foto)
Huidig bod: € 17,74
Bied nu! Doe een bod

Vintage Stripboek Panda en de meesterdief - Marten Toonder

Vintage stripboek 'Panda en de meesterdief' Auteur: Marten Toonder In goede staat, maar hier en daar in getekend met balpen
Huidig bod: € 1,89
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 20 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account