Lopende veilingen

1 - 10 van 11 veilingen

Sorteren op

Vintage horloge Buren

Vintage horloge van het prestigieuze merk Buren. Naar alle waarschijnlijkheid een echte Buren. Met een geelgouden kast (genummerd 701801)...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Spelletjes voor Gameboy

Set van 6 spelletjes voor de Gameboy van Nintendo. Bestaat uit: Bugs Bunny - Lola Bunny - Opération Carottes Double Dragon...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Snoopy - beeld

Authentiek beeld uit zware kunststof van de gekende stripfiguur Snoopy (Snoopy & the peanuts). In goede staat, wel licht verkleurd.&n...
Huidig bod: € 7,69
Bied nu! Doe een bod

Minnie Mouse - beeld

Een beeld van de bekende Disney-figuur Minnie Mouse, zittend model. Gemaakt uit hout. De hand is achteraan beschadigd (zie foto) On...
Huidig bod: € 27,58
Bied nu! Doe een bod

Beeldhouwkunst in België vanaf 1830 - Engelen - Marx

Prachtig overzichtswerk uit 2002 (uitgegeven in Brussel) door auteurs Mieke Marx en Cor Engelen De complete set bestaat uit drie boeken (...
Huidig bod: € 63,00
Bied nu! Doe een bod

Antieke camee hanger/ broche met zilver

De antieke camee hanger/broche is afgewerkt met zilver en in goede staat.     
Huidig bod: € 40,29
Bied nu! Doe een bod

Afrikaans spel - Oware

Mooi houten spel uit Afrika in uitstekende staat, met een tekening van een olifant op de voorzijde.  Het is een Mancala-variant van ...
Huidig bod: € 6,32
Bied nu! Doe een bod

Spelletjes Gameboy

Een set van spelletjes voor de gameboy  Bestaat uit :  Ronaldo. V-Footbal. Les visiteurs. World Cup. FIFA 98. Mon...
Huidig bod: € 1,23
Bied nu! Doe een bod

Fisher Price mobiel

Muzikale mobiel van het merk Fisher Price - merkteken aanwezig (zie foto) om te bevestigen aan een park/wieg.  Item met leuke vintag...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Jema jongen met dwarsfluit

Beeldje van het merk Jema (Made Holland) Jongen met dwarsfluit In goede staat Merkteken onderaan aanwezig (zie foto)   ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 11 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account