10 - 19 van 39 veilingen

antiek art-deco vaas Belgie

Mooie art deco vaas Belgie oranje-geel Zeer goede staat Afm:H=26cm  B=14cm
Huidig bod: € 1,00

VAL-SAINT-LAMBERT lampvoet

Huidig bod: € 1,20

Art-deco vaas Made in Belgium

Mooie vaas Made in Belgium grijs Zeer goede staat Afm:H=30cm B=13cm
Huidig bod: € 1,60

VAL-SAINT-LAMBERT lampvoet

Huidig bod: € 6,21

art deco schaal Val-Saint-Lambert

prachtige Art deco schaal Val-Saint-Lambert groen Perfecte staat Afm:H=10cm B=30cm
Huidig bod: € 5,81

VAL-SAINT-LAMBERT lampvoet

Lampen voet Val-Saint-Lambert kleur roze-paars gesigneerd heeft lichte krassen hier en daar Afm:H=28cm B=12,5cm
Huidig bod: € 1,49

prachtige art deco schaal Val-Saint-Lambert Perfecte staat H=12,5cm B=31,5cm
Huidig bod: € 1,20

VAL-SAINT-LAMBERT lampvoet

Lampvoet Val-Saint-Lambert kleur blauw Gesigneerd Goede staat lichte ouderdomssporen Afm:H=30cm B=11cm
Huidig bod: € 1,60

Art-deco vaas Made in Belgium

mooie art-deco vaas made in Belgium perfecte staat Afm:H=22cm B=17cm
Huidig bod: € 5,96

VAL-SAINT-LAMBERT vaas groen

Huidig bod: € 15,15
10 - 19 van 39 veilingen