10 - 19 van 30 veilingen

decoratie paardenhoofd

Mooi paarden hoofd Uit plastic Zeer goede staat Afm:H=33cm B=23cm
Huidig bod: € 1,60

2 paardenhoofden

2 mooie paardenhoofden in metaal Afm:H=19cm  B=9cm
Huidig bod: € 8,07

antieke kapstok middeleeuws

Zeldzame antieke kapstok mooie staat voor zijn ouderdom Afm:H=51cm B=20cm D=16cm
Huidig bod: € 40,94

art - deco beeldje arend

Mooi art-deco beeld van een arend mooie staat Afm:H=13,5cm  B=15cm L=17,5cm
Huidig bod: € 16,56

art- deco beeldje hond

Leuk art deco beeldje van een hond uit zamak zeer gode staat Afm:H=13,5cm B=7cm L=17,5cm
Huidig bod: € 5,25

Antieke wijnschenker

Huidig bod: € 78,75

antiek brons windhond

Huidig bod: € 95,75

2 muur lampen ALALAMP serie 3

2 prachtige muurlampen zeer mooie staat Afm:H=14cm B=24cm D=13cm
Huidig bod: € 1,60

art-deco decoratie beeld 2 vissen

Huidig bod: € 28,65

antiek oude barometer temperatuurmeter en hygrometer

prachtige antiek stuk in topstaat nergens beschadigingen fijn hout snijwerk Afm:H=55cm B=21cm
Huidig bod: € 10,50
10 - 19 van 30 veilingen