1 - 10 van 30 veilingen

antiek keramiek porcelein beeld bavaria Gerold & tetau 1937-1960 Germany

mooi en zeldzaam beeld perfecte staat Afm:H=10cm L=8cm B=4,5cm
Huidig bod: € 1,60

keramiek porceleinen beeldje clown

klein zeldzaam keramiek beeldje clown perfecte staat Afm:H=12cm B=6,5cm
Huidig bod: € 1,00

antiek keramiek porcelein beeld SCHAUBACH KUNST Germany

Schaubach Kunst Germany 855 kind met accordeon perfecte staat Afm:H=12cm B=6cm
Huidig bod: € 1,00

antiek keramiek porcelein beeld kind Germany

oud klein fijn beeldje  E/S Germany kleine beschadiging aan kleed (zie foto) Afm:H=10cm B=7cm L=9,5cm
Huidig bod: € 1,00

antiek keramiek porcelein beelden SCHAUBACH KUNST Germany

Huidig bod: € 1,79

Kunstwerk beeld door H.Van Beersel

Beeld uit zamak gesigneerd H.Van Beersel zeer goede staat Afm:H=34cm B=13cm
Huidig bod: € 1,00

vintage retro kader met poster THE WILD BUNCH WEARS BIANCHI LEATHER 1972

kader en poster in goede staat Afm:H=65cm L=95cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 1,00

vintage landkaart Congo steden verkeer mijnen nijverheid

oude landkaart goede staat , alleen zijkant naad is los gekomen, en kleine beschadiging in boven linker hoek Afm:H=1.12m L=1.26m
Huidig bod: € 1,00

vintage retro Louis Kalff lamp voor Philips

Originele Kalff lamp zeldzaam oranje kleur volledig origineel mooie staat , klein deuk in kap (zie foto)
Huidig bod: € 26,25

kader aqaurel LESIEUR

Huidig bod: € 1,00
1 - 10 van 30 veilingen