Lopende veilingen

1 - 10 van 22 veilingen

Sorteren op

Super Chromonica

Mondharmonica van het merk Höhner, model 270 gestemd in C. Mondharmonica nog in zeer goede staat, maar het hoesje is op de naad afgesch...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Antieke pijp

Antieke pijp in de vorm van een buffelhood met glazen ogen gemaakt uit bruyère-hout.
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Vintage Realistic Microfoon

Vintage super-cardioïde dynamische microfoon van het merk Realistic (No. 33-992C) in originele doos.
Huidig bod: € 1,50
Bied nu! Doe een bod

Houten beeld

Vol houten beeld van naakte vrouw gesigneerd T. Morin (in goede staat).
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Zag-Zaw puzzel (Raphael Tuck & Son's)

Antieke Zag-Zaw puzzel gemaakt door Raphael Tuck & Son's "finishing a good story". De puzzel bestaat uit circa 110 stuks e...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Twee houten beelden

Twee vol houten beelden van naakte vrouw gesigneerd T. Morin. Eén beeld heeft een klein plekje aan de achterkant (zie foto).
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Koffiemolen KYM

Koffiemolen bestaande uit hout en metaal. Het mechanisme werkt perfect, maar de koffiemolen vertoont enkele gebruikssporen (zie foto). AF...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Dwarsfluit Yamaha (type 211s)

Dwarsfluit van het merk Yamaha (type 211s) met koffer en schoonmaakstok. Het instrument is ideaal voor beginnende muzikanten. De dwarsfluit ...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Koptelefoon Bose QuietComfort 15

Koptelefoon van het merk Bose met noise cancelling functie (zonder draaghoes). Werkt enkel met 1 AAA-batterij. Koptelefoon is in gebruikte c...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Houten beeldje 'schildpad'

Mooi vol houten beeldje in de vorm van een schildpad in goede conditie.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 22 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account