1 - 10 van 68 veilingen

11 boekjes chromo's de collectie de wereld rond

Huidig bod: € 1,00

album chromo's Collection La Chocolaterie AIGLON complete reeks!

Huidig bod: € 1,00

3 kleine litho's

Mooie litho's in zeer goede staat Afm:H=20cm B=15cm prijs is voor de 3
Huidig bod: € 4,95

Antiek schilderij olieverf op doek

schilderij in goede staat kader heeft beschadigingen Afm: H=45cm L=53cm
Huidig bod: € 2,94

Antiek schilderij olie verf op paneel Jozef Holemans Aarschot

Mooie schilderij van Jozef Holemans zeer goede staat Afm:H=34cm B=45cm
Huidig bod: € 21,00

elfen THE ANGELICA COLLECTION lamp

Prachtige elfenlamp van de Angelica collection COLLECTORS EDITION zeer goede staat Afm : H=70cm B=30cm Alleen afhalen
Huidig bod: € 4,20

antiek borstbeeld gesigneerd A.Santini

Huidig bod: € 25,00

Albums chromos de koninklijke familie 7 albums

Huidig bod: € 5,00

antiek oud gebedenboekje 1914

Huidig bod: € 1,60

Asse in oude prentkaarten

Samengesteld door de heemkring "Ascania" zeer goede staat
Huidig bod: € 1,00
1 - 10 van 68 veilingen