Lopende veilingen

1 - 10 van 51 veilingen

Sorteren op

Design salontafel

Mooie strakke design salontafel uit getemperd glas en chroom onderstel in zeer mooie staat glas perfect geen krassen of stukjes af ...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

design vintage nijlpaard Hippopotamus (rare)

Zeldzaamheid Grote zware Hippo uit hout waarschijnlijk uit de jaren 50-60 denk deco... of werd gebruikt als voetbank Heeft ouder...
Huidig bod: € 30,12
Bied nu! Doe een bod

Design chair Vitra LOUIS 20 by Philippe Starck

1 design stoel model Louis 20 door designer Philippe Starck voor Vitra stoel in in mooie staat heeft lichte gebruikssporen er zijn ...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

vintage retro sidebord IMEXCOTRA 1961

Rare sideboard IMEXCOTRA Belgium design 1961 In mooie staat voor zijn ouderdom paar kleine beschadigingen aan zijkant achteraan en ...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Design office chair KNOLL

Zeer mooie design bureau stoel uit echt leer Zeer goede staat!!! Firma KNOLL Designer Richard Sapper Heeft design stukken ontwor...
Huidig bod: € 110,25
Bied nu! Doe een bod

Design chair KNOLL Charles Pfister

2 leren zetel van designer Charles Pfister voor firma KNOLL ontworpen in 1971  zeldzaam echt leder Topstaat geen beschadigi...
Huidig bod: € 267,33
Bied nu! Doe een bod

3 kaders met prenten kuifje

3 kaders met prenten hebben ouderdomssporen afm:B=18cm H=24cm
Huidig bod: € 5,60
Bied nu! Doe een bod

1987 ravensburger wie ontvoerde professor zonnebloem

gezeldschapspel van kuifje compleet en in zeer goede staat
Huidig bod: € 10,63
Bied nu! Doe een bod

ARCHIVES HERGE casterman 1973

mooi boek uit 1973 uitgeverij casterman in zeer goede staat
Huidig bod: € 3,49
Bied nu! Doe een bod

Hergé Vliegtuigen oorlog 1939-1945

1953 compleet en in zeer goede staat alleen is de kaft wat verbleekt  
Huidig bod: € 36,76
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 51 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account