Lopende veilingen

1 - 10 van 30 veilingen

Sorteren op

Vintage retro amplifier versterker-tuner L&G L-2800-T1400

Prachtige versterker en tuner beiden getest en in goede staat met garantie Alleen ophalen
Huidig bod: € 49,35
Bied nu! Doe een bod

vintage retro bandopnemer AKAI model GX-635D + 5 banden Maxell

Prachtige bandopnemer van AKAI zeer zwaar werkende staat met garantie inclusief 5 banden van Maxell Alleen ophalen
Huidig bod: € 255,29
Bied nu! Doe een bod

Vintage retro Luxmann L-30 amplifier versterker

Luxmann L-30 versterker werkende staat aluminium knop ontbreekt lichte beschadiging aan kast met garantie alleen ophalen &...
Huidig bod: € 84,00
Bied nu! Doe een bod

vintage retro platenspeler PHILIPS stereo 200

leuke platenspeler Philips stereo 200 in zeer goede staat werkt en met garantie alleen ophalen
Huidig bod: € 30,58
Bied nu! Doe een bod

vintage retro platenspeler DUAL TYPE P24

zeldzame retro vintage platenspeler uit de jaren 70 van DUAL werkende staat Alleen ophalen
Huidig bod: € 43,48
Bied nu! Doe een bod

vintage retro platenspeler DUAL 704 direct drive

top platenspeler van DUAL direct drive met pitch control jaren 70 zeer mooie staat met garantie Alleen ophalen
Huidig bod: € 57,29
Bied nu! Doe een bod

Vintage retro amplifier versterker HIGH-FIDELITY Transistorized 60's

mooie en zeldzaame versterker strak design werkende staat met garantie enkel afhaal
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Vintage retro stereocombinatie Rank Arena A/S Garrard platenspeler+luidsprekers 60's

mooie en zeldzaam stereo combinatie, strak design versterker tuner platenspeler +paar luidsprekers made in Engeland werkende sta...
Huidig bod: € 59,26
Bied nu! Doe een bod

Vintage retro amplifier versterker PIONEER SM-83

mooie versterker nog met gloeilampen werkende staat met garantie Alleen ophalen
Huidig bod: € 157,49
Bied nu! Doe een bod

MARANTZ SR 7001 HDMI surround receiver

prachtige versterker in topstaat met garantie Alleen ophalen
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 30 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account