Lopende veilingen

1 - 10 van 32 veilingen

Sorteren op

antiek art-deco vazen ROYAL DUX Bohemia

2 prachtige vazen vermoedelijk rond de jaren 20 beiden zijn in zeer mooie staat en ik zie geen beschadigingen behalve dat er bij é...
Huidig bod: € 12,75
Bied nu! Doe een bod

oud italiaans geemailleerd glas verguld

3 stuks allemaal in zeer goede staat grootste meet H=12cm diameter 18cm
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

antiek chinees bijzettafel yangzhou handgeschilderd

Afbeeldingen hand uitgekerfd en dan ingekleurd goede staat heeft ouderdoms en gebruikssporen Afm:H=48cm dialmeter 43cm Alleen op...
Huidig bod: € 11,88
Bied nu! Doe een bod

TINTIN KUIFJE kapstok BIANCA CASTAFOIRE

leuke kapstok Hergé 1993 Trasselier Afm:H=40cm L=30cm
Huidig bod: € 5,48
Bied nu! Doe een bod

strip figuren beeldjes JOE BAR TEAM

4 plastic beeldjes van de strip figuren Joe Bar Team 3 in zeer goede staat de 4 de Eduard Brascame op Honda CB 750 heeft een klei...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

stripverhalen hardcover Hergé TINTIN AU CONGO 1946

Buitenkant redelijke staat Binnenkant goede staat uitgave 1946
Huidig bod: € 74,50
Bied nu! Doe een bod

vintage speelgoed trein uit blik en bakeliet TRIX EXPRESS

Trix express trein set bestaande uit 12 dozen trein en wagons uit metaal, trekker is zwaar sporen uit metaal en bakeliet wissel ele...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Darts in kast ACCUDARR

splinternieuw nog in plastic afm kast H=65cm B=56cm
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

barometer met duif op sokkel

barometer met duif werkende staat duif heeft lichte krassen en ouderdomssporen Afm:H=14cm L=22cm B=8cm
Huidig bod: € 2,70
Bied nu! Doe een bod

Terracotta kunstwerk beeld

Beeld uit terracott zie geen stempel of handtekening kleine barst aan voet(zie foto) Afm:H=43cm B=7cm
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 32 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account