1 - 10 van 43 veilingen

Retro salontafel met bloemen

Huidig bod: € 5,81

Ets getekend André Vanvlasselaer

"Bij St. Jacobs" aquatint, 2e staat 11/30 eigenhandig afgedrukt. Getekend André Vanvlasselaer.
Huidig bod: € 5,26

2 bijzettafeltjes in glas en chroom

2 stijlvolle bijzettafeltjes met glazen blad en onderstel in chroom. Mooi afgewerkt, geslepen glas. Perfecte staat.
Huidig bod: € 6,11

Retro spaarpot

Spaarpot uit email, jaren 1950. Kacheltje van het merk Fobrux.
Huidig bod: € 6,53

Groene kristallen vaas

Mooie kristallen vaas, geslepen. Type Val St Lambert, maar geen stempel of gegraveerde naam. Onderaan licht geschonden, kleine stukjes..
Huidig bod: € 6,32

Film projector Paillard Bolex M8

Huidig bod: € 5,00

Retro vaas

Retro vaas, West Germany.  Handgeschilderd met een gele, blauwe en roze bloem. Perfecte staat
Huidig bod: € 5,00

Antieke pop

Huidig bod: € 105,10

Pied de stalle

Pied de stalle: epoque Louis XVI. Massief notelaar.
Huidig bod: € 6,83

Dame met paraplu in porselein

Porseleinen beeldje van een dame met paraplu.  Het porseleinen kantwerk aan de paraplu is licht beschadigd.
Huidig bod: € 2,00
1 - 10 van 43 veilingen