Lopende veilingen

1 - 10 van 56 veilingen

Sorteren op

Oude handdoekrekjes

Drie oude staande handdoekrekjes in hout. Waarvan één rekje met glazen hangers, één rekje met koperen baren, goe...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Vaas Boch Frere Belgium

Dekselvaas van Boch met bloemenmotief Fleur de Saxe. Onderaan stempel van Boch Freres Belgium. Keralux.
Huidig bod: € 4,00
Bied nu! Doe een bod

Lot Booms glas

Een vaas, 2 karaffen met stop en 6 glaasjes in Booms glas. In het typische zwart glas, deels mat en versierd met goudkleurige randen. Goed i...
Huidig bod: € 4,21
Bied nu! Doe een bod

Communietaartfiguurtjes jaren '60

Nostalgische communietaartfiguurtjes jaren '60. In fijn biscuit porselein. Het meisje op een vaste sokkel heeft een echte kanten sluier ...
Huidig bod: € 3,00
Bied nu! Doe een bod

Schilderij zonder titel van Charlotte Franssen

Een schilderij van Charlotte Franssen. Acryl. Zonder titel. Het werk is ingekaderd in een natuurkleurige houten kader  achter glas met ...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Schilderij 'Tussen Bomen' van Charlotte Franssen

Een schilderij van Charlotte Franssen met als titel "Tussen bomen". Gemengde techniek en acryl. Het werk is ingekaderd in een meta...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Schilderij 'Party' van Charlotte Franssen

Een veelkleurig schilderij van Charlotte Franssen met als titel "Party". Links onder gesigneerd door de kunstenaar. Gemengde techn...
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

Polychroom houten Mariabeeld

Polychroom houten Madonna met Jezus, beeld/sculptuur. Maria de Hemelkoningin draagt een blauwe mantel, een overvloed aan goudkleurig linnen,...
Huidig bod: € 30,45
Bied nu! Doe een bod

Drie zwaarden op houten paneel

Het grootste zwaard kreeg in het staal de naam van de zwaardmaker Z.M. Toledo. Deze staat voor Mariano Zamorano, een gekende zwaardmaker in ...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Vrouwentorso

Mooi beeld van een vrouwelijk naakt (torso) op houten voet. Gemaakt uit gebakken rode klei (aardewerk). Met crèmekleurige patine. Ond...
Huidig bod: € 6,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 56 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account