1 - 10 van 54 veilingen

Glashelderen Coupe

Glasheldere kristallen coupe. Versierd met bloemen en vlindermotief. Mooie gekartelde rand en fijn geslepen. Goed in orde. Geen merkteken.
Huidig bod: € 5,00

Originele Bedkruik/-Pan

Uit de tijd: Originele bedpan/kruik in metaal. Met koperen schroefdop.
Huidig bod: € 5,26

Twee Verzilverde Kandelaars en Dienblad

Huidig bod: € 5,26

Twee Asbakken in Aardewerk

Twee mooie asbakken in keramiek, aardewerk. Prachtige vormgeving en kleuren. Geen merken, niet gesigneerd. Jaren '70 model.
Huidig bod: € 5,26

Lacto Densimeter de Quevenne

Huidig bod: € 5,00

Lot Peper- en Zoutvaatjes

Huidig bod: € 5,00

Lot Grote Beelden

Huidig bod: € 5,00

Lot Melkkannetjes

Huidig bod: € 5,00

Zeemansknopen

Huidig bod: € 5,26

Schilderij Winterlandschap

Schilderij “Winterlandschap". Olieverf op paneel. Geen naam, niet gesigneerd. In vergulde houten kader. Goede staat.
Huidig bod: € 5,53
1 - 10 van 54 veilingen