Lopende veilingen

1 - 10 van 50 veilingen

Sorteren op

bronzen kunstwerkje

Bronzen zeer herkenbaar kunstwerkje van Corry Ammerlaan van Niekerk met als titel Teamwork, door een effectief samenspel de top bereiken. Di...
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod

Lot Kuifje met origineel album uit 1948

Uitzonderlijk mooi divers lot "kuifje" met een houten gesculpteerd beeldje van Kuifje en zijn onafscheidelijke vriend Bobby, postf...
Huidig bod: € 110,44
Bied nu! Doe een bod

16 vintage albums (chromo's)

Een lot "chromo" vintage albums, 16 stuks, met verzamelprenten (chromo's). 12 albums uit de 'Chocolade Jacques - Carr&eacu...
Huidig bod: € 27,51
Bied nu! Doe een bod

antieke messing wekker

Dit is een antieke messing wekker. De grote bellen op de wekker zitten niet op maar onder het uurwerk en het geheel staat op een plankje gem...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Boch & Frères Kéramis vaas

Boch & Frères Kéramis, Charles Catteau gecraquelleerde vaas met meerkleurig geglazuurd floraal decor. Gemerkt met stempel ...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

maatcilinder 1000 ml

Cilindervormige vintage mondgeblazen labo maatbeker vervaardigd door het Duitse 'Schott u Gen Mainz' met een capaciteit van 1000 ml....
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Chinese tover/puzzelbal

Fraai gesneden Chinese tover/puzzelbal met draakmotief. Bestaat uit verschillende ballen in een bal. Dit balletje is een waar meesterwerkje ...
Huidig bod: € 13,27
Bied nu! Doe een bod

Dincky Toys

3 moto's met zijspan van het merk Dincky Toys daterend na WOII tussen 1946-1950, 1 pompstation (Esso) daterend tussen 1955-1966 en 2 ver...
Huidig bod: € 37,40
Bied nu! Doe een bod

zamac beeld krijger

Heroïsch beeld gemaakt uit Zamac in neo-classicistische stijl op houten sokkel. Voorstelling van een krijger op paard met een geketende...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Lot schaal treinen Jouef

Dit lot bestaat uit 3 'Jouef' miniatuur trein kavels, allen in originele doos en op schaal H0 (1:87). Deze zijn allen vervaardigd in...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 50 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account